PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] PZL P-11c 1:50 KEL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
W dzisiejszym odcinku galeria słynnej P-11-stki. Model przedstawia maszynę należącą do naszego najskuteczniejszego pilota II wojny światowej- Stanisława Skalskiego. Chciałem w ten sposób uczcić kolejną rocznicę walk września 1939 roku. Jedyne co ulepszyłem to silnik ...tzn właściwie go nie było, tylko tarcza z nadrukowanym cylindrami, więc zrobiłem oddzielne cylindry. Aż tak leniwy nie jestem Big Grin. Projekt już leciwy, ale całkiem dobry. Nie było problemów z dopasowaniem części. Przycinałem tylko elementy usterzenia. Sama przyjemność, choć początkujący mieliby troche problemów z właściwym wykonaniem modelu.
[Obrazek: th_p1110.jpg][Obrazek: th_p119.jpg][Obrazek: th_p118.jpg][Obrazek: th_p117.jpg][Obrazek: th_p116.jpg]

[Obrazek: th_p115.jpg][Obrazek: th_p114.jpg][Obrazek: th_p113.jpg][Obrazek: th_p112.jpg][Obrazek: th_p111.jpg]

Jak widać troszkę pocieniowałem powierzchnię skrzydeł pastelami.

pozdrawiam
Gratuluję kolejnego fajnego modelu. Podziwiam Twoje zacięcie do klejenia tych maleństw.  Confusedhock:
:milbravo: :milbravo:
No niezła robota.
Całkiem sympatycznie wygląda na zdjęciach ten model. Znacznie gorzej jak przyjrzeć się na żywo kształtowi statecznika pionowego i steru kierunku. Z tego powodu u mnie skończył w przysłowiowym koszu. Ale to pewnie kolejny model testowany na dwunastolatkach...
Uważam, że zabawa z pastelami baaardzo udana!!! Świetnie się to prezentuję, fajnie złamałeś monotonny kolor skrzydeł.

Modelik ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało. Dzięki za podzielenie się zdjęciami!
Również gratuluję jedenastki. Do twarzy jej z pastelą Wink