PaperModels.pl

Pełna wersja: Model na technike
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Daiw321

Cześć, powracam po roku przerwy a to dlatego że na technice będziemy składać modele. Nie zaglądałem przez rok z wielu powodów. Jednymi z nich było to że nie ukończyłem budowy Zero z MM ponieważ zginęła mi wycinanka z powodu remontu na strychu gdzie składałem sobie modelik a gdy w wakacje zacząłem składać sobie Pioruna z MM za żadne skarby świata nie mogłem sobie przypomnieć adresu strony forum.

Ale teraz do rzeczy na technice będziemy sklejać modele i nie chciałbym jak inni skleić modelu z plastiku tylko wolałbym model papierowy( wydajemisię że modele z plastiku są dużo łatwiejsze). I tu prośba do was o podpowiedź jaki model wybrać najlepiej  żeby był to model samolotu i można było ukończyć go w trzy lekcje(135minut). W zasadzie mam więcej czasu ponieważ nie było mnie na pierwszej lekcji na której budowali modele więc część muszę zrobić w domu.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Może coś z pięćdziesiątek z Kartonowej Encyklopedii Lotnictwa? Są tanie i mają nie wiele części.

Daiw321

Faktycznie są tanie i nie skomplikowane. Tylko moim zdaniem nie bardzo jest sens kupować model za 4 czy 5zł a zapłacić za przesyłkę jeszcze raz tyle.
Może w takim razie ma ktoś jakiś ciekawy model do pobrania z internetu. Ostatecznie nie wiem czy nie zrobię Gunboat'a poniewarz mam wycinanke do niego na komputerze( ale to jednak bardzo prosty model).
Według mnie możesz też coś z MM. :roll:  Ja na technice robiłem P-11.
(19-04-2012, 07:44)Daiw321 link napisał(a): [ -> ]Faktycznie są tanie i nie skomplikowane. Tylko moim zdaniem nie bardzo jest sens kupować model za 4 czy 5zł a zapłacić za przesyłkę jeszcze raz tyle.
Może w takim razie ma ktoś jakiś ciekawy model do pobrania z internetu. Ostatecznie nie wiem czy nie zrobię Gunboat'a poniewarz mam wycinanke do niego na komputerze( ale to jednak bardzo prosty model).

Jeśli nie chcesz płacić za przesyłkę, a masz dostęp do drukarki to może skorzystaj z usług tego sklepu: http://mbmmodels.cba.pl/sklep/.
Modele w 1:33 za 12zł, 1:50 6zł. Modele po części te same co w KEL (autor praktycznie ten sam). Jest tam też kilka modeli do pobrania za free.