PaperModels.pl

Pełna wersja: Spitfire Vb J.Zumbach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam oto kolejny mój model z mego Halowego dorobku... Spitek piąty.
To był mój obowiązkowy model z uwagi na to iż Pilot pochodził z mojej okolicy (Bobrowo) jest izba jego pamięci w szkole podstawowej wraz z ekspozycją modeli.
Grzechem było by nie skleić tego modelu przeze mnie... szkoda, że był moim pierwszym Spitem bo wyszedł dość
słabo... zdjęcia to dobrze ukazują przy okazji wiele się na nim nauczyłem był klejony zaraz po wydaniu.
Miło wspominam jego budowę, poszycie kabiny troszkę ratowane od dołu paskiem koloru wtedy nie wiedzaiałem
o tym pod czas budowy , nie miałem jeszcze dostępu do internetu tym samym nie mogłem poratować się żadną relacją.
Model posiada wytłoczone lotki i ster, swiatełka pozycyjne .

[Obrazek: d6f88634f5c89f35.jpg]

[Obrazek: 9a0bc7bb512910ef.jpg]


[Obrazek: 7d0c04ac9c21a08d.jpg]

[Obrazek: 14fd5e6c5413accc.jpg]

[Obrazek: ed7e421bb2a63299.jpg]

[Obrazek: 5a0f8c7b69604401.jpg]

[Obrazek: 89980fbbfd4ed0f4.jpg]

[Obrazek: 2a2894556b19fed1.jpg]

[Obrazek: 6a1568f4ae925d2f.jpg]

[Obrazek: 12607d30bda1f855.jpg]

[Obrazek: 261a3a74c6910b63.jpg]

[Obrazek: 95b440588194d0d2.jpg]

[Obrazek: bf1d3b3fba7fc464.jpg]

Pozdrawiam
Gratuluję udanego Spita. Przypomina mi się, gdy sam go kleiłem...Dlaczego w szybie pancernej przed wiatrochronem brakuje szybki? Powinno być coś takiego:
[Obrazek: 3dc5da77348a7071m.jpg]
Cześć Seb,

Fajnie, że udało Ci się skleić ten model bo wielu na nim poległo. Trochę Ci nie wyszedł statecznik pionowy za to fajnie Ci wyszło osłona silnika, lepiej niż mi. Big Grin

Cześć Seb!
Dziwnie znajoma maszyna.  :roll: :mrgreen:
Spitfire to moim zdaniem jeden z najtrudniejszych modeli, toteż nie ma się co załamywać, jeśli nie wszystko wyszło idealnie. Mimo paru mankamentów model prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, a doświadczenia z pewnością zaprocentowały przy następnych maszynach.
:milbravo:
Pozdrawiam.
Dzięki za komentarze faktycznie brakuje płyty pancernej moje przeoczenie dziękuję Marcinie za Twoją uwagę,
hmmm poprawię to... Model kiepski ale mam zamiqr jeszcze raz go popełnić.
Hej,
Ogólnie 4-  ;D Na minus to oczywiście statecznik pionowy, poszycie z dołu kabiny też się nie zeszło  Wink
Kibicuję przy powtórce,bo masz dobrze dobrany retusz a pozatym po Twoich innych modelach widzę że kolejny wyjdzie na wyższą ocenę  ;D
Pozdrawiam JUNG
Świetny Spitek  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Skoro będzie robiony jeszcze raz to z niecierpliwością czekam na relację.