PaperModels.pl

Pełna wersja: S-3 Viking FLY 68
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo sympatyczne opracowanie p.Zbigniewa Sajdaka ze Skarżyska Kamiennej.W ramach "opanowywania nowych technologii" nos wykonałem z modeliny.Do dzisiaj zastanawiam się czy słusznie.Model z serii z "kurzem czy bez kurzu"

[Obrazek: DSCN3354.JPG]

[Obrazek: DSCN3346.JPG]

[Obrazek: DSCN3349.JPG]

[Obrazek: DSCN3348.JPG]

[Obrazek: DSCN3347.JPG]

[Obrazek: DSCN3350.JPG]

[Obrazek: DSCN3351.JPG]

[Obrazek: DSCN3356.JPG]

[Obrazek: DSCN3353.JPG]

[Obrazek: DSCN3359.JPG]

[Obrazek: DSCN3358.JPG]

Ukłony!

  ... - i cóż jeszcze wyciągniesz na światło dzienne ze swoich przepastnych czeluści, Mości Oldboy???
  Widzę, lubisz Pan, i, potrafisz zaskakiwać pan nas, szarych sklejaczy...
  A na Memoriał to żeś się Pan polenił! Fe!
  Pozdrawiam. ZbiG.
Przepięknie wykonany model, narobiłeś mi ochoty tą galerią i będę musiał zdobyć mój egzemplarz  :twisted: A mógłbyś napisać, jak się go kleiło, jeżeli pamiętasz? Czy były jakieś przeróbki (przycinanie, maskowanie itp.) ?
Pozdrawiam Tadeusz.
Wykonanie przepiękne, ale obiekt oryginalny - paskuda jakich mało. Przód z boku wygląda jak jakiś kaczor.
:milbravo:
Samoloty FLY'a ze stadniny Skarżysko -Kamienna i z autorem opracowań,p.Z Sajdakiem na czele,uważam za nadzwyczaj udane i przede wszystkim "samosięklejące".Tylko chcieć-reszta przychodzi sama!

Viking posiada jeden błąd drukarski-stery wysokości  są zadrukowane odwrotnie-negatyw-pozytyw.Dolna powierzchnia owych powinna być jednolita jak skrzydeł(w kolorze).Ja jednak dolne powierzchnie przemalowałem,bo mi się nie chciało przeprojektwowywywać.Moja słabość
Bardzo ciekawa konstrukcja, nie widziałem wcześniej galerii tego modelu. Trochę mi kolory nie odpowiadają, ale to już zupełnie subiektywna kwestia (po prostu lubię bardziej "bojowy" kamuflaż na samolotach). Czekam na więcej takich, nietuzinkowych, tematów! I zapewne nie ja jeden Wink

Pozdrawiam!
Maciek