PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] T-35 wz. 1932 - MODELIK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!  :mil11:

No i doczekaliśmy się galerii. Od razu z góry przepraszam, że nie ma zdjęć w plenerze, ale pogoda słotna.  PDT_Armataz_01_10 Jeśli tylko jutro wyjdzie słoneczko to zrobię trochę fotek i dorzucę do wątku.

A oto galeria teciaka, czyli pokrak w pełnej krasie:
[Obrazek: th_IMG_4703.jpg] [Obrazek: th_IMG_4698.jpg] [Obrazek: th_IMG_4410.jpg] [Obrazek: th_IMG_4417.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4692.jpg] [Obrazek: th_IMG_4685.jpg] [Obrazek: th_IMG_4680.jpg] [Obrazek: th_IMG_4447.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4707.jpg] [Obrazek: th_IMG_4705.jpg] [Obrazek: th_IMG_4678.jpg] [Obrazek: th_IMG_4668.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4421.jpg] [Obrazek: th_IMG_4694.jpg] [Obrazek: th_IMG_4640.jpg] [Obrazek: th_IMG_4643.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4639.jpg] [Obrazek: th_IMG_4663.jpg] [Obrazek: th_IMG_4649.jpg] [Obrazek: th_IMG_4661.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4445.jpg] [Obrazek: th_IMG_4444.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4671.jpg] [Obrazek: th_IMG_4433.jpg] [Obrazek: th_IMG_4738.jpg] [Obrazek: th_IMG_4717.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4669.jpg] [Obrazek: th_IMG_4735.jpg] [Obrazek: th_IMG_4722.jpg] [Obrazek: th_IMG_4442.jpg]

[Obrazek: th_IMG_4516.jpg] [Obrazek: th_IMG_4467.jpg] [Obrazek: th_IMG_4474.jpg] [Obrazek: th_IMG_4481.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4482.jpg] [Obrazek: th_IMG_4485.jpg] [Obrazek: th_IMG_4510.jpg] [Obrazek: th_IMG_4514.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4532.jpg] [Obrazek: th_IMG_4616.jpg] [Obrazek: th_IMG_4562.jpg] [Obrazek: th_IMG_4594.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4598.jpg] [Obrazek: th_IMG_4606.jpg] [Obrazek: th_IMG_4603.jpg] [Obrazek: th_IMG_4608.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4610.jpg] [Obrazek: th_IMG_4544.jpg] [Obrazek: th_IMG_4547.jpg] [Obrazek: th_IMG_4550.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4552.jpg] [Obrazek: th_IMG_4574.jpg] [Obrazek: th_IMG_4577.jpg] [Obrazek: th_IMG_4578.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4538.jpg] [Obrazek: th_IMG_4630.jpg] [Obrazek: th_IMG_4626.jpg] [Obrazek: th_IMG_4625.jpg]
[Obrazek: th_IMG_4627.jpg] [Obrazek: th_IMG_4629.jpg]

Czekam na Wasze opinie.  PDT_Armataz_01_29
Pozdrawiam!  :mil11:
Dla mnie bomba  PDT_Armataz_01_34  gratuluje wytrwałości  :milbravo:
wygląda na to, że mam okazję wpisać się jako pierwszyBig Grin Kibicowałem Ci po kryjomu w budowie tego modelu od początku relacji. Wytrwałość i cierpliwość sprawiła, że teraz możemy delektować się wyglądem takiego modelu!! el fantastico!! gratuluje i czekam na kolejne!
:milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:
W końcu wiem co mam zrobić z resztą części z wycinanki :mrgreen:
To teraz chyba coś odpoczynkowego?
Pozdrawiam.
Model robi wrażenie, i to duże!  :milbravo:
To jest model  :milbravo: imponuje wielkością, a wykonawca cierpliwością
Super się prezentuje. I te detale!!! Uczta dla oczu.
Gratulacje.
:milbravo: :milbravo:
SUUUUPERRRR !!!!!!

Pozdrawiam
Nawet nie wiesz, jakie ten model zrobił na mnie wrażenie :O Szok!  :o Co teraz na matę ? A może jakaś dioramka ? Tongue
Po prostu mowę mi odjęło, można powiedzieć tylko same superasy,  :milbravo:  :milbravo: ...............
Świetny  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Model świetnie wyszedł  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:
No i całkiem sporo wnętrza widać  PDT_Armataz_01_24
Gratuluję, Misiek
Dziękuję Wam wszystkim Panowie!  :mil11:
Prawdopodobnie gdyby nie Wy model nie zostałby ukończony.

A co następne? Pewne latadło.  Na razie jednak nie zamierzam zakładać relacji z budowy.
Natomiast idąc jeszcze dalej: jeszcze w 2012 r. zamierzam zejść do stoczni zlepić coś co ma 125,5cm długości.  :mil11: Tak więc znów szykuje się dłuuuga robota... 
Kiedyś w wieku gimnazjalnym składałem Bismarcka od Hala ( Wtedy jeszcze po 45 zł chyba był ) to miał on gdzieś tyle 125-125,5 cm :-) Niestety wylądował w 4 kawałkach w piecu, mimo to byłem z niego zadowolony jak diabli bo dużo w nim miałem zrobione. Może kiedyś się szarpnę na jakiś większy pancernik, ale to już muszę zobaczyć jak mi będzie wychodził Piorun z MM-a na rozgrzewkę. Może założę relację, bo robię zdjęcia z jego budowy. Tylko nie wiem czy nie zostanę czasami "pociśnięty" przez kolegów z forum za to, że nie kończę poprzednich relacji a nowe zakładam. Dlatego się boję i jestem takim "skrytoklejcą".
I ja przyłączam się do gratulacji. Kiedyś też robiłem T-35, ale jeszcze ze starego opracowania i wiem jak ten model może dać w kość. Tym bardziej jestem pod wrażeniem, że przebrnąłeś przez te nowe, szczegółowe opracowanie. Trwało to baaaardzo długo, ale jak widać samozaparcia Ci wystarczyło i efekt końcowy był wart zachodu :milbravo:
Brawo za wytrwałość, a i model znakomity  :milbravo:
Pozdrawiam.
Niesamowite zdetalizowanie PDT_Armataz_01_23
Przepiękny model :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Jeszcze raz dzięki Panowie! :mil11:
Cześć,

Przede wszystkim, moje serdeczne gratulacje, wszak ukończyłeś jeden z chyba najbardziej pracpchłonnych pojazdów dostępnych na rynku Wink Cieszę sie z tego ogromnie, tym bardziej że ja umarłem na jednym z wielowieżowców... Prawdę mówiąc, nie sądziłem że Ci się uda, myślałem że się poddasz Smile Ty bardzie nalezą Ci się pochwały.
Jednak doleję łyżkę dziegciu do tego miodku. Nie dopracowałeś szczegółów krótko mówiąc.  Widać wyraźnie, że, niestety, w pewnym momencie zabrakło CI paliwa i pomimo faktu że wyraźnie widać postęp w Twoich umiejętnościach na przestrzeni całego tego czasu, widać także że zmęczyłeś ten model, w końcu. Nie zrozum tego źle, nie potępiam faktu, jednak zauważam że nie włozyłeś w pewne elementy tyle wysiłku ile można było Wink Mam na myśli szczególnie postrzępione krawędzie Wink To tyle, narazie Wink

Pozdrawiam
Nie no, Sprudin się odezwał!  :mil11:

1. Dzięki za gratulacje!  PDT_Armataz_01_22

2. Jeśli chodzi o niedoskonałości to dobrze Cię rozumiem. Sam jestem daleki od stwierdzenia, że model jest perfekto wykonany. Sam mam trochę wyrzutów z tego powodu, że to czy tamto można było dopracować ale po trzech latach picia tej samej butelki piwa czuć, że uleciał gaz. Poza tym na półeczce przez ten czas rósł sobie stosik nowości modelarskich, które to co chwila wołały do mnie....  Cool

Pozdrawiam

Ps: co z Twoim pudłem?
Nie śledziłem jakiś czas forum, a tu jeden z tasiemców zdążył się skończyć Confusedmile:, naprawdę przyjemnie oglądało się relację, choć się troszkę dłużyła.
Model robi naprawdę sporę wrażenie, jednak te prawie 4 lata się opłaciły :wink:. Na zdjęciach z galerii już się tak nie rzuca retusz/odcień zielonego/ w oczy jak na tych z relacji Confusedmile:, co jest wielkim plusem.

Gratuluję samozaparcia i czekam na następny tasiemiec w Twoim wykonaniu :wink:.

:milbravo: :milbravo: :milbravo: