PaperModels.pl

Pełna wersja: AN-2 GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Korzystając z pobytu w rodzinnym domu przeglądnąłem stary komputer w poszukiwaniu zdjęć. Znalazłem trzy fotografie modelu który wykonałem jakieś 10 lat temu. Model Antka z GPM-u przemalowany w barwy nie latającego już egzemplarza. Alfa November Whiskey latał w Gliwickim Aeroklubie, numeru seryjnego nie pamiętam. Jakiś czas temu widziałem go w hangarze bez silnika - nie wiem czy miał jeszcze resurs na płatowiec, czy też tylko silnik był do wykorzystania. Może ktoś z forumowiczów ma informacje jakie były dalsze losy maszyny do której mam niezwykły sentyment.
Co do samego malowania to zostało odtworzone z pamięci i nielicznych fotografii jakie posiadam. Malowałem wszystko pędzlem humbrolami. Sam model został podarowany pewnemu stowarzyszeniu i pewnie już nie istnieje, zostały mi po nim te trzy fotki. Nie są najlepszej jakości bo wtedy nie miałem pojęcia o fotografowaniu jak i o samym modelarstwie z resztą też  Smile Nie mniej wrzucam na forum - niech zostaną dla potomnych.

[Obrazek: th_SANY0103.jpg] [Obrazek: th_SANY0104.jpg] [Obrazek: th_SANY0105.jpg]

Pozdrawiam
Witam.
Ładny ten Antek PDT_Armataz_01_34

Pozdrawiam.
Paweł O.
Skleiłeś i tak fajnie pomalowałeś tego Antosia a nie masz go, to może pokusisz się o tego z Orlika. Nie myśl, że promuję to wydawnictwo, ale skoro kiedyś skleiłeś go to znaczy, że Ci się Antek tak jak mnie podoba. Ten z Orlika jest dobrze opracowany a zanosi się na jeszcze inną jego wersję.