PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] A-10 Thunderbolt II MM 10-11/2001
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

[Obrazek: th_DSCF0016.jpg] [Obrazek: th_DSCF0018.jpg] [Obrazek: th_DSCF0015.jpg] [Obrazek: th_DSCF0017.jpg] [Obrazek: th_DSCF0027-1.jpg] [Obrazek: th_DSCF0025-2.jpg] [Obrazek: th_DSCF0024-3.jpg] [Obrazek: th_DSCF0023.jpg] [Obrazek: th_DSCF0027-1.jpg] [Obrazek: th_DSCF0028.jpg] [Obrazek: th_DSCF0030-2.jpg] [Obrazek: th_DSCF0031-2.jpg] [Obrazek: th_DSCF0032-2.jpg] [Obrazek: th_4542.jpg] [Obrazek: th_4543.jpg] [Obrazek: th_454.jpg]

Relacja jest tutaj -> KLIK <-
Model nie sprawiał większych problemów w budowie.
Należy karton wzmacniać brystolem.
Na ostatnich fotkach z kuzynem rekinem i P-40 ( tak jeszcze żyje ) Big Grin

Błędy jakie są ( z mojej strony ) każdy widzi na zdjęciach, chociaż jako model "testowy" nie wygląda najgorzej na półce.
Pozdrawiam Tadek.

PS. Jeżeli chodzi o uzbrojenie podwieszane to bawię się rhinoceros i mam zamiar w przyszłości zaprojektować bomby GBU-24 itp.

    No, i po zabawie.
  GRATULUJĘ.
  ZbiG.
Witam
No no TANDZIO niczego sobie  PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Ale czemu tem PHANTOS nie jest gotowy Big Grin
Gratuluje i pozdrawiam
F-4 mam zamiar nie długo dokończyć, w sumie mało zostało, ale to jak najdzie ochota na niego, teraz mam inne plany :-)
Witam!

Model prezentuje się miodzio, bardzo czysto zlepiony. Na Twoim miejscu byłbym bardzo zadowolony, seriously, to chyba najładniejszy Warhog z MM'a jakiego widziałem Wink Ale, co by się trochę po mądrzyć, największym minusem samolotu jest dziób, jakiś taki niedokładny w stosunku do reszty. Oprócz tego definitywnie brakuje mu uzbrojenia podwieszonego pod skrzydłami. Dodałoby nie mało charakteru tej śwince.

Czekamy na więcej!

Pozdrawiam!
Maciek
Uzbrojenie musisz dorobić koniecznie, bo taki jakiś goły ten A-10 PDT_Armataz_01_36
Po za tym, prezentuje się bardzo przyzwoicie!
Model elegancki Big Grin  :milbravo:
Ja w swoim zostawiłem kabine zamknietą tym wieksze uznanie za otwartą .
W wycinance pare rakiet i bomb oraz zapasowy zbiornik paliwa było uwzględnionych . Nie starczało owszem na wszystkie pylony ale zawsze coś Big Grin Z dwóch wycinanek to obwiesił byś i całego chyba że planujesz zupełnie inny zestaw uzbrojenia niż autor przewidział ...?
Tak jak pisałem, bawię się co nie co w programie i na pewno coś się znajdzie pod skrzydłami :-) Tylko nie teraz :-)
A Kabinka jest otwarta, ponieważ fotel jest ciut za wysoki i się nie domykała. A tak to jakoś wygląda Tongue