PaperModels.pl

Pełna wersja: [N] Dwie nowości Orlika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam nadzieje że ACTA się nie doczepi za te ogłoszenie.

Pierwszy to:

084 - Japoński buldożer KOMATSU G-40

Model zawiera części na 6 arkuszach kartonu A4 , kolejne 7 stron zajmuje krótki rys historyczny, opis budowy oraz rysunki montażowe. Model opracowany komputerowo.
Za 30 zł. kala 1:25 , opracowanie modelu: Jerzy Janukowicz
[Obrazek: 707ccf7fe54a641a223bc132b8a28a4e.image.388x550.jpg]

Druga pozycja to:

083 - Carro Veloce C.V. 35 (L3/35)

Model zawiera części na 4 arkuszach kartonu A4 oraz 1 arkuszu papieru. Kolejne 5 stron zajmuje krótki rys historyczny, opis budowy oraz rysunki montażowe. Model można wykonać w jednym z 4 oznaczeń. Model opracowany komputerowo.
Za 25 zł. Skala 1:25 , opracowanie modelu: Bartłomiej Kołek
[Obrazek: df28ee66946f7589c0c122e3ae6996c3.image.388x550.jpg]
ojojoj  dla mnie bajer :mrgreen:
Na tego Komatsu już sie czaje Smile
Komatsu trzeba skleić Confusedmile: Już ulepiłem taki z plastiku, więc będzie jego wiekszy brat. Jak ktoś chce pooglądać malucha to zapraszam http://www.ztslublin.pl/jacek-doozer.html
Carro Veloce [Obrazek: happy0064.gif]
Super!
Najfajniejsze w tym karaluchu będą gąsienice.  Cool
  Carro Veloce.. hmmmm... - cóś jakby nasza TKS, tylko od naszej gorsze, czy lepsze?
Na pewno TKS i C.V miały wspólnego przodka Carden Loyda Mk VI, a który był lepszy nie mnie rozstrzygać. Na pewno C.V. było więcej gdyż budowały pancerną "potęgę" faszystowskich Włoch.
Nie mniej po raz kolejny wyrażę swoją radość z okazji ukazania się tego modelu.
Obie pozycje bardzo ciekawe, ale ten Komatsu mnie po prostu urzekł!

Pozdrawiam!
Maciek
Wie ktoś, czy lub gdzie można zobaczyć zdjęcia np. surówki Carro Veloce?
Zapomniałem dodać, że tematyka tych nowości jak dla mnie pierwsza klasa!
(24-01-2012, 02:33)bomb007 link napisał(a):Wie ktoś, czy lub gdzie można zobaczyć zdjęcia np. surówki Carro Veloce?
O chociażby tutaj poniżej...
[Obrazek: th_DSCF5160.jpg] [Obrazek: th_DSCF5159.jpg] [Obrazek: th_DSCF5158.jpg] [Obrazek: th_DSCF5157.jpg] [Obrazek: th_DSCF5156.jpg]
[Obrazek: th_DSCF5155.jpg] [Obrazek: th_DSCF5154.jpg] [Obrazek: th_DSCF5153.jpg] [Obrazek: th_DSCF5150.jpg]
Obawiam się, że jak model do mnie dotrze to ciężko będzie się powstrzymać aby go nie pociąć.
ceva kleiłeś surówkę czy robiłeś tylko za fotografa? A może ani jedno ani drugie?

[Obrazek: 2gwizd.gif]
(25-01-2012, 11:15)ceva link napisał(a):[Obrazek: 2gwizd.gif]
No tak właśnie myślałem ;-)
Fajnie, widzę że na surówce sprawdzono od razu zawieszenie od C.V. 38. Czyli będzie więcej włoskich "karaluchów" w Orliku.
(25-01-2012, 10:59)ceva link napisał(a):Obawiam się, że jak model do mnie dotrze to ciężko będzie się powstrzymać aby go nie pociąć.
Ale będziesz miał przerąbane jak relacji nie założysz  :twisted:
Za późno, pan Wojtek vel Ceva pisząc poprzedniego posta podpisał niemalże forumowy cyrograf. Teraz właśnie tłum ludzi oczekuje relacji, a pan Wojtek vel Ceva odmówić nie może, gdyż kamienowanie i napiętnowanie nad jego głową czyha Wink

Pozdrawiam!
Maciek
(26-01-2012, 12:33)Tuco link napisał(a):[quote author=ceva link=topic=10285.msg112956#msg112956 date=1327525189]
Obawiam się, że jak model do mnie dotrze to ciężko będzie się powstrzymać aby go nie pociąć.
Ale będziesz miał przerąbane jak relacji nie założysz  :twisted:
[/quote]
(26-01-2012, 05:03)bonk link napisał(a):Za późno, pan Wojtek vel Ceva pisząc poprzedniego posta podpisał niemalże forumowy cyrograf. Teraz właśnie tłum ludzi oczekuje relacji, a pan Wojtek vel Ceva odmówić nie może, gdyż kamienowanie i napiętnowanie nad jego głową czyha Wink

Model już mam pachnie jeszcze farbą drukarską więc muszę trochę poczekać z caponowaniem i zatopieniem nożyczek w karton wycinanki. Relacja raczej będzie tak na 50 %.
Jak na razie opracowanie ma dla mnie jedną wadę. Kamuflaż. Niestety jest jednobarwny zielony, a przecież jednym z atutów włoskiej pancerki są ciekawe cętkowane i plamiaste kamuflaże wielobarwne. 
Witam.
(26-01-2012, 05:48)ceva link napisał(a):Jak na razie opracowanie ma dla mnie jedną wadę. Kamuflaż. Niestety jest jednobarwny zielony, a przecież jednym z atutów włoskiej pancerki są ciekawe cętkowane i plamiaste kamuflaże wielobarwne. 
Szkoda. PDT_Armataz_01_31 A już mi ślinka ciekła.
Pozdrawiam
Fakt, jednolity zielony kamuflaż (zresztą taki jest na okładce Wink) ale na pocieszenie są jednak do wyboru oznaczenia 4 różnych maszyn.
Następne włoskie cudeńka w Orliku na pewno będą już pstre, np. to z miotaczem ognia i przyczepką.  PDT_Armataz_01_36