PaperModels.pl

Pełna wersja: Zamówienia LokMazowsze MM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Czy orientuje się kto z tu obecnych jaki jest koszt całkowity przesyłki z LokMazowsze Mały modelarz?

Nigdzie ten koszt nie jest jasno sprecyzowany...
Gdy zamawiałem pół roku temu koszt wynosił 12 zł. Niestety po złożeniu zamówienia okazało się, że jednego modelu brak było na stanie, a i tak paczka została wysłana bez jakiegokolwiek zapytania. Nie było to miłe doświadczenie - może już zmienili takie nastawienie?
Oni sobie rożnie liczą te koszta przesyłki . Mi policzyli za wagę plus znaczki i coś tam jeszcze .Ale to nie był najmniejszy problem .Problem jest taki ze oni  pakują w zwykła szarą kopertę a resztę już poczta poniszczy ,powygina itd ,więc tylko straciłem i cała przesyłka poszła na opał Sad .Nawet nie przeczytali mojej prośby o usztywnienie przesyłki . Jeśli coś mogę polecić to chyba zakup  u nich na miejscu.
Ech z Kielc to mam kawałek, wiec sobie ich chyba daruje - dziękuje za informację... Wink
A ja z kolei miło ich wspominam  PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28
Zamawiałem u nich kilka razy modele i za każdym razem przesyłka była ekspresowa ( 2-3 dni ), a i koszty były małe - przesyłka pobraniowa kosztowała mnie w granicach 11-12 zł
Z tym, że ja za każdym razem składałem zamówienie telefonicznie, może to ma jakiś wpływ ??  PDT_Armataz_01_05 PDT_Armataz_01_05 :Smile
Ja zamawiałem 3 tygodnie temu około, 4 modele.
Koszt przesyłki (pobraniowa) to 10,50.
Fakt, paczka nie była usztywniona, ale modele dotarły do mnie w stanie idealnym :-)
A może powiecie mi czy w dziale wręgi ta cena jest za same wręgi czy wręgi + model?
(07-02-2012, 02:20)PhobosX link napisał(a): [ -> ]A może powiecie mi czy w dziale wręgi ta cena jest za same wręgi czy wręgi + model?
Nie no mnie sie wydowywuje ze do zestawu dostaje sie miecz, biurko prezesa, dwie szpitalne kaczki i opone od Stara.
Jak sama nazwa dzialu wskazuje...  :neutral:
Wręgi to same wręgi- nic poza tym.
Ale nie polecam Ci kupna do tych modeli z MM- lepiej samemu potrenować z nożykiem.
Wszystko zależy od wagi przesyłki ale różnice między przesyłką poniżej 0.5 kg, 1 kg a 1.5 kg są nieduże. Ceny można sobie porównać w kalkulatorze poczty wybierając na stronce z linku przesyłke pobraniową: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm
Powiem wam że dawno daaaaawno nie sklejałem... I po latach okazuje się że chyba już nie umiem... sklejem MM heinkela i nic tam do siebie nie pasuje wszystko krzywe - i nie wiem czy to ja czy kiepski model Tongue Wiem jedno model ma masę błędów projektowych i niedoróbek...

Więc chyba zastanowie się nad kupnem kolejnych MM... Dawniej jak sklejałam "MM kate" to samolot sam się sklejał i wszystko pasowało jak na magnes...
Temat rzeka- PhobosX, poczytaj na forum jakie wybierać modele :-)
PhobosX - to nie jest wina wydawnictwa, tylko projektanta. Poszukaj sobie na forum wypowiedzi o projektach "Aviatora", to zrozumiesz... niestety.
Chociaż prawdę mówiąc to wydawnictwo też sobie samo robi krzywdę, wydając modele projektantów ze złą renomą...

A na tego He 111 to raczej szkoda Twojego czasu. Poszukaj lepiej czegoś innych autorów, np. powszechnie chwalonego Pawła Mistewicza. Poza tym niedawno wydany Mosquito chyba również nie jest zły, aczkolwiek go nie kupiłem.
Pozdrawiam.
Skleję do końca tego dziada choćby nie wiem co.. potraktuje go jako szkolenie ;]
Sam opis budowy pozostawia wiele do życzenia i do tego fatalne rysunki techniczne....
A co najbardziej boli to brak zapasu koloru.....
Ale uporam się  z nim - chociażby miał przypominać bardziej banana niż latająca machinę;]
A potem zajmę się jakąś milutką pancerką.