PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria]Japoński pancernik YAMATO - Military Model 1-2/2004
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich po siedmiomiesięcznej przerwie w budowie tego modelu.
Po tej przerwie zabrałem się za uzbrojenie Yamato w artylerię główną 460mm, działa 155mm,działka 127mm i działka przeciwlotnicze 25mm.

A teraz kilka fotografii tego co zrobiłem ostatnio i jak wygląda model na dzień dzisiejszy:

[Obrazek: th_Y73.jpg] [Obrazek: th_Y74.jpg] [Obrazek: th_Y75.jpg] [Obrazek: th_Y76.jpg] [Obrazek: th_Y78.jpg]
[Obrazek: th_Y79.jpg] [Obrazek: th_Y80.jpg] [Obrazek: th_Y81.jpg] [Obrazek: th_Y82.jpg] [Obrazek: th_Y83.jpg]
[Obrazek: th_Y84.jpg] [Obrazek: th_Y85.jpg] [Obrazek: th_Y86.jpg] [Obrazek: th_Y87.jpg] [Obrazek: th_Y88.jpg]
[Obrazek: th_Y89.jpg] [Obrazek: th_Y90.jpg] [Obrazek: th_Y91.jpg] [Obrazek: th_Y92.jpg] [Obrazek: th_Y93.jpg]

Pozdrawiam
Witam, dzisiaj tylko fotki dalmierza rufowego i dalmierza nadbudówki głównej z antenami radarów:
Ramm - pokrowce na lufy były na artylerii głównej i na działach 155mm, spróbuję zrobić może się uda, chociaż nie wiem czy teraz nie jest za późno.
Witek - jak nic nie stanie na przeszkodzie to przywiozę go do Wrocławia.

[Obrazek: th_Y94.jpg] [Obrazek: th_Y95.jpg] [Obrazek: th_Y96.jpg]
[Obrazek: th_Y97.jpg] [Obrazek: th_Y98.jpg] [Obrazek: th_Y100.jpg]

Pozdrawiam
Witam !!!
Dobiegł koniec budowy tego okrętu, czas na galerię końcową. Chciałbym podziękować wszystkim którzy oglądali , doradzali i kibicowali mi w czasie budowy.
Yamato choć był to mój pierwszy okręt kleiło mi się świetnie od samego początku do końca, należą się słowa pochwały dla projektantów i dla wydawcy tego modelu.
Teraz kilka fotografii modelu, chociaż miałem i mam z nim problem chodzi o wymiary to udało mi się zrobić kilka.
Ocena należy już do Was.

GALERIA:

[Obrazek: th_1-5.jpg] [Obrazek: th_2-5.jpg] [Obrazek: th_3-5.jpg] [Obrazek: th_4-4.jpg] [Obrazek: th_5-4.jpg]
[Obrazek: th_6-4.jpg] [Obrazek: th_7-6.jpg] [Obrazek: th_8-4.jpg] [Obrazek: th_9-4.jpg] [Obrazek: th_10-3.jpg]
[Obrazek: th_11-4.jpg] [Obrazek: th_12-4.jpg] [Obrazek: th_13-3.jpg] [Obrazek: th_14-5.jpg] [Obrazek: th_15-4.jpg]
[Obrazek: th_16-3.jpg] [Obrazek: th_17-3.jpg] [Obrazek: th_18-3.jpg] [Obrazek: th_19-3.jpg] [Obrazek: th_20-3.jpg]
[Obrazek: th_21-3.jpg] [Obrazek: th_22-3.jpg] [Obrazek: th_23-3.jpg] [Obrazek: th_24-2.jpg] [Obrazek: th_25-2.jpg]
[Obrazek: th_26-1.jpg] [Obrazek: th_27-1.jpg] [Obrazek: th_28-1.jpg] [Obrazek: th_30-1.jpg] [Obrazek: th_31-1.jpg]

I to jest już koniec......

Pozdrawiam Janek