PaperModels.pl

Pełna wersja: BTR-152W z Orlika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! :mrgreen:
Przedstawiam galerie BTR-152W.Model sklejony w standardzie,niestety mój brak doświadczenia z pojazdami kołowymi sprawił że nie wyszedł tak jak bym sobie tego życzył.Dużą pomocą w jego budowie były materiały zdjęciowe jakie dostałem od Kordiana,za co bardzo dziękuję Big Grin Spasowanie modelu jest bardzo dobre,opracowanie bardzo szczegółowe z mnóstwem bardzo drobnych elementów.
Zapraszam do oglądania:
[Obrazek: 18c0b70b7b56891am.jpg]  [Obrazek: f3612ed95a9e34c3m.jpg]  [Obrazek: 4001bc59fce986c8m.jpg]  [Obrazek: 38005f77cb9d564bm.jpg]  [Obrazek: 110a475f43fdb06em.jpg]  [Obrazek: d46473593a67bfafm.jpg]  [Obrazek: d9755adaccacc2d2m.jpg]  [Obrazek: 6126b9d5bfa2f3a0m.jpg]  [Obrazek: 2bed87562e9910fdm.jpg]  [Obrazek: 2356fc037069705cm.jpg]  [Obrazek: b1af59eda4e65e72m.jpg]  [Obrazek: c4d57513e489860am.jpg]
Gratuluję! Fajnie wyszedł, no tylko te opony byś jakoś zmatowił/przykurzyl :-)
Wszystkie bajery ruchome  PDT_Armataz_01_34 to chyba drugi po Jankowym sklejony na forum BTR-152W. Musze się kiedyś z nim zmierzyć bo uroczy brzydal z niego. Szalejesz dziś z tymi galeriami - skrytoklejco PDT_Armataz_01_29 . Jeszcze jedna dziś galeria i w kompleksy popadnę :mrgreen: .
Pozdrawiam.
Bardzo ładny standard. Czy mógłbyś przybliżyć co ci się nie udało tak jak chciałeś w tym modelu?
To jeden z niewielu pojazdów kołowych, który działa na mnie jak płachta na byka, ta maszyna jest po prostu piękna.
Dzięki tej galerii mamy teraz piękne porównanie standardu i walorki. Choć twoje wykonanie Boogie jest bardzo dobre, to w moim mniemaniu model malowany bije go jednak o głowę.
Wydaje mi się, że najsłabszym elementem tego BTR-a są koła. Niby balon opony jest całkiem fajny, ale jakoś bieżnik zupełnie do mnie nie przemawia. Nie wiem czy zdjęcia robione były z lampą błyskową, bo jeśli tak, to uwidoczniły trochę kiepski retusz, szczególnie na fotce spodu pojazdu. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to czepialstwo. PDT_Armataz_01_29
W każdym bądź razie model jest piękny i zazdroszczę takowego w półkowych zbiorach. PDT_Armataz_01_34
Śliczny, czyściutki model. Nie przepadam za standartem, ale Twoje wykonanie, retusz itp. jest rewelacyjne. Wielkie Brawa!
Witam
Świetny model bardzo ładnego pojazdu. Gratulacje za wykonanie.
Bardzo dobrze, że znowu "nadajesz" Boogie
Pozdrawiam Egon
Boogie wczoraj w trzymałem w łapkach ten model i się zastanawiałem czy go nabyć. Dziś, aż wstyd, że dopiero dziś zobaczyłem Twoją galerie i utwierdziłem się w przekonaniu, że model wart nabyć i sklejenia. Choć nie wie czy moje zdolności pozwalają na walkę z taką materią.
:milbravo:
Heja,
Skleiles kolejna maszyne z mojego "parku marzen" Wink Nie zapomne Ci tego :mrgreen: No piekna jest ta maszyna, po prostu piekna Smile Moze kiedys w przyszlym zyciu... Smile Co do uwag, podzielam czesciowo zdanie Kujota, jedynie dotycyace retuszu. W moim odczuciu kola nieco zbyt mocno sie swieca, ale to moze byc rownie dobrze kwestia lampy. Jakby na to nie patrzec zrobiles kawal pancernego zelastwa i tego Ci gratuluje Smile

Pozdrawiam