PaperModels.pl

Pełna wersja: AT-AT paper-replika.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w galerii kolejnego z  założenia modelu odpoczynkowego. Niestety tylko z  założenia.. Model  wydaje się prosty, aczkolwiek tak nie jest. Model ma sporo potknięć wymiarowych, scianki pudełek niedokońca pasują do siebie.Frustrację moją pogłębiła podstawka. Maszyna jak wiadomo uczestniczyła w bitwie w V części Sagi STAR WARS w układzie Hoth, gdzie panuje wieczna zima. Postanowiłem postawić go na śniegu, czym prędzej poleciałem po sztuczny śnieg w spreju i tu okazało się że jest to kaszana jakich mało. Sprej nie chciał psikać, potem zaczął psikać samym powietrzem, potem poleciało trochę materiału i znowu powietrze, Na domiar złego, śnieg ów zbrylał się i całkowicie nie przypominał śniegu, ubiłem to wszystko, prysnąłem lakierem dla utrwalenia no i wyszło to co wyszło..

[Obrazek: 9ac9006d4f25bbf1m.jpg] [Obrazek: e9f1ec41f24af410m.jpg] [Obrazek: 647a48a8b31a1c1bm.jpg] [Obrazek: 89532d67e1f62cffm.jpg]


Pozdrawiam
Niech moc będzie z wamiSmile
No i proszę wychodzi na to, że ten sztuczny śnieg to taki, na którym nie zostawia się śladów  :mrgreen:.
Modelik to surówka?
Model to nie surówka, bardzo jasny szary jest;p A na śniegu nie dało się odcisnąć śladów.. próbowałem..