PaperModels.pl

Pełna wersja: [P] Pytanie w sprawie dostępnośći "Kartowe Hobby Answer"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, przeczytałem ostatnio coś takiego na stronie answer: "Obecnie w EMPiKu można kupić drugi numer Kartonowego Hobby - śmieciarkę Jelcz 315". Będąc dzisiaj w Opolu w dwóch EMPIKACH takowych modeli nie zastałem (może już zostały wyprzedane). Czy to prawda o dostępności takowych modeli w sieci Empik?
Tak były tu masz dowód
http://dexterteam.eu/?p=1958
To widzę że się spóźniłem  PDT_Armataz_01_31.
Albo nie było wcale. Nie wszystkie empiki to mają.
Sporo empików to salony partnerskie które nie sprowadzają takich wydawnictw. Jednak możesz podejść do kasy i poprosić żeby sprowadzili. Jeśli nie będą chcieli to dzwoń do centrali że nie chcą przyjąć zamówienia albo zamów w empik.com z dostawą do Twojego sklepu.
Jak zamówić model kartonowy na empik.com ?
Widziałem go w Empiku w Gdańsku, ale z jakiegoś powodu ten model był bardzo krótko - już 3 dni później go nie było. Nie wiem, czy został wycofany czy aż tylu ludzi pasjonują śmieciarki.
Wystarczy podejść do obsługi i się zapytać czy na innym empiku są. Jeśli tak to mogą ściągnąć z jednego do drugiego punktu. Ja kiedyś tak zamówiłem WAKa bo te co były na półce były pogięte. I nie poniosłem żadnych kosztów przesyłki.
pikowski wiesz są różni tacy Wink, a tak poza tym to może dlatego że ja widziałem na półce 1-2 egzemplarze.
Ja widziałem koło 4-5 egzemplarzy.
(08-03-2013, 06:02)struna link napisał(a):a tak poza tym to może dlatego że ja widziałem na półce 1-2 egzemplarze.
W Gdańsku było koło 4 egzemplarzy.

(08-03-2013, 06:02)struna link napisał(a):pikowski wiesz są różni tacy Wink
Ależ ja wcale nie mam nic przeciwko, jestem bardzo tolerancyjny ;-)
Tylko zauważyłem, że w Polsce jakoś bardziej powszechne są modele sprzętu wojennego. Zdziwiłem się, że Answer rzucił dwóch cywili pod rząd. Mam nadzieję że kiedyś jakieś okręty od nich też pojawią się w empikach.
Witam ponownie, mam pytanie do kolegów forumowiczów z Opola. Czy koledzy widzieli "Śmieciarkę" wydawnictwa Answer w opolskich Empikach ?
Dzisiaj byłem w Empiku i znowu widziałem w nim "śmieciarkę" - albo dostali nową dostawę albo z jakiegoś powodu na pewien czas musieli zdjąć z półek. Sprawdź w swoim najbliższym empiku - może też się tam pojawiła.
Ja wczoraj też widziałem