PaperModels.pl

Pełna wersja: 100 metrowa makieta kolejowa w Gdańsku.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
    W Galerii Przymorze w Gdańsku w dniach 16 i 17 marca br.wystawiona jest wielka makieta kolejowa.
    Wrażenia niesamowite. To już nie tylko modelarstwo. To coś znacznie więcej. To, przede wszystkim wielka pasja wszystkich tworzących tę makietę (jako że praca ta zbiorową jest) i idealne spasowanie modułów wykonanych przez kilku wykonawców w jedną całość.
  Moje osobiste zainteresowanie wzbudziła makieta stacji kolei metropolitalnej, która powstać ma w niedługim czasie nieopodal mojego domu. Jest to stacja Brętowo.
  Zrobiłem kilka zdjęć - nie bardzo się jednak one udały. Jak będzie u mnie wnusia, poproszę ją o wstawienie tych (niezbyt udanych) obrazków.
Byłem i ja. Makieta stacji Brętowo robi wrażenie. W przyszłości dojdzie jako atrakcja na Piknikach Brętowskich :grin:
Herbatka chyba jutro.
  Heh... - atrakcją ta stacja byłaby, gdyby ona była stacją oryginalną, sprzed Pierwszej Wojny Światowej... Lub jej repliką.
  A po szynach mknął oryginalny "Ekspres Kaszubski" ciągniony przez parowóz! Wagoniki - z epoki.
  Łezka się w oku kręci...
[Obrazek: th_IMG_0212_zps95f4c861.jpg][Obrazek: th_IMG_0211_zps675ad127.jpg][Obrazek: th_IMG_0210_zps06fcb1f5.jpg][Obrazek: th_IMG_0209_zps13f20cc2.jpg][Obrazek: th_IMG_0208_zps2c169861.jpg]