PaperModels.pl

Pełna wersja: USS "SEAWOLF" Amerykański okręt podwodny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W końcu udało mi się dokończyć moje dzieło.
Pod przymusem narzeczonej muszę dodać, że pomagała mi i wycinała elementy Wink
Zaznaczam, że jest to mój pierwszy model kartonowy i proszę o wyrozumiałość.
Z końcowego efektu jestem bardzo zadowolony i muszę przyznać, że cieszy oko Smile
Dziękuję starszym kolegom z forum którzy przybliżyli mi swoje umiejętności co do metody sklejania.

Zdjęcia:
[Obrazek: 75309776.jpg]

[Obrazek: 97741670.jpg]

[Obrazek: 41946338.jpg]

[Obrazek: 65577256.jpg]

[Obrazek: 76381760.jpg]

[Obrazek: 47931573.jpg]

[Obrazek: 85320718.jpg]

[Obrazek: 12532880.jpg]

[Obrazek: 79927966.jpg]

[Obrazek: 11366149.jpg]

[Obrazek: 60827685.jpg]

Pozdrawiam.

Gratuluję! Podoba się! Myślę że fotki bez lampy by lepiej wyszły - nie były by tak uwydatnione łączenia. To co teraz na matę ląduje?
Witam, pierwsze koty za płoty. Jak na pierwszy model jest nieźle. Jak będziesz coś kształtował w przyszłości i coś będzie wymagało zagięcia , wyoblenia to posmaruj część z nie zadrukowanej strony śliną. Małą ilość. Mam wrażenie ,że stery głębokości są troszeczkę "połamane" czego można uniknąć właśnie śliniąc element i kształtując.
Retusz przyjdzie z czasem. Troszeczkę mi się nie podoba próba naniesienia elementów eksploatacji. Może dlatego ,że sam go nie używam i nie lubię na modelach. Najpierw opanuj retusz , a potem coś tam można kombinować.
Ogólnie gratki za wytrwałość i podziękowania dla drugiej połowy za pomoc. To się bardzo rzadko zdarza.
Model może się podobać. Z każdym kolejnym będzie coraz lepiej.
Powodzenia i pozdrawiam
  Pierwszy model... - i, - ukończony!.
  To daje pojęcie o Twojej konsekwencji i cierpliwości. Model całkiem do rzeczy. Zrób, proszę porządek z peryskopami na kiosku, a będzie wszystko na cacy!
  Gratulacje Twojej Narzeczonej, no, i Tobie składam. Co wspólna robota, to wspólna.
Tak jak Koledzy napisali - jak na pierwszy model jest dobrze, a kolejne będą na pewno lepsze PDT_Armataz_01_34
Jakiego kleju używałeś do łączenia segmentów?
Dziękuję bardzo za miłe słowa po których aż przychodzi ochota na kolejny model Smile
Co do kleju to używałem vicolu.