PaperModels.pl

Pełna wersja: Plany konstrukcyjne Ursus C330
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie, poszukuje planów modelarskich, konstrukcyjnych ciągnika rolniczego Ursus C330. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Co do zdjęć to mam ich sporo, ale przydałyby mi się plany z wymiarami. Pozdrawiam  Wink
O ile się orientuję to takowe plany nie były i nie są dostępne. Jedyne co mogę polecić to katalog części, instrukcję obsługi i książki w stylu poradnik traktorzysty albo coś o uprawie roli. W tych ostatnich często trafiają się rysunki ciągników.
A najlepiej to przejechać się po wioskach i poszukać gdzie stoi jakaś trzydziestka i normalnie zagadać z właścicielem czy by pozwolił dokonać pomiarów jego sprzętu.
(16-04-2013, 01:07)mariusz30003 link napisał(a):O ile się orientuję to takowe plany nie były i nie są dostępne. Jedyne co mogę polecić to katalog części, instrukcję obsługi i książki w stylu poradnik traktorzysty albo coś o uprawie roli. W tych ostatnich często trafiają się rysunki ciągników.
A najlepiej to przejechać się po wioskach i poszukać gdzie stoi jakaś trzydziestka i normalnie zagadać z właścicielem czy by pozwolił dokonać pomiarów jego sprzętu.

Hejka nie prościej zobaczyć wymiary w necie ? I później po prostu obliczyć skalę.
Możesz zadzwonić do tego gościa może Ci coś znajdzie.

Ps. 1/2 życia w zakładach URSUSA przepracował, a teraz tylko ,, knigi" pozostały :mrgreen:
(16-04-2013, 06:37)Psycho102 link napisał(a):[quote author=mariusz30003 link=topic=11973.msg136544#msg136544 date=1366110472]
O ile się orientuję to takowe plany nie były i nie są dostępne. Jedyne co mogę polecić to katalog części, instrukcję obsługi i książki w stylu poradnik traktorzysty albo coś o uprawie roli. W tych ostatnich często trafiają się rysunki ciągników.
A najlepiej to przejechać się po wioskach i poszukać gdzie stoi jakaś trzydziestka i normalnie zagadać z właścicielem czy by pozwolił dokonać pomiarów jego sprzętu.

Hejka nie prościej zobaczyć wymiary w necie ? I później po prostu obliczyć skalę.
[/quote]

Albo pomierzyć oryginał, byłoby jeszcze prościej  :-P
Dzięki za odpowiedzi, co do wymienionych książek to mam wszystkie, a oryginalny Ursus C330 stoi u mojego dziadka na podwórzu. Ale myślałem, że są jakieś plany. Trzeba będzie popracować PDT_Armataz_01_18

Janusz277

Mając te książki i tego ursusa na "żywca" na podwórku, powinieneś bez problemu to jakoś poskładać Smile Życzę jedynie cierpliwości.

fmkaz

(16-04-2013, 08:17)zbin link napisał(a):Możesz zadzwonić do tego gościa może Ci coś znajdzie.

Ps. 1/2 życia w zakładach URSUSA przepracował, a teraz tylko ,, knigi" pozostały :mrgreen:


Myślicie, że numer jest nadal aktualny? Moge dzwonic?
Kolego mojej dziewczyny tata ma chyba 30 jak będę u niej w święta to się zapytam i ewentualnie zrobię ci foto wraz z jakąś skala odniesienia abyś miał łatwiej jeśli cię to zadowoli daj znać
 

Sorry nie doczytałem że masz oryginał na podwórku
(02-04-2015, 10:21)fmkaz link napisał(a):[quote author=zbin link=topic=11973.msg136577#msg136577 date=1366136248]
Możesz zadzwonić do tego gościa może Ci coś znajdzie.

Ps. 1/2 życia w zakładach URSUSA przepracował, a teraz tylko ,, knigi" pozostały :mrgreen:
Jak bym zgryźliwie napisał żebyś włożył palec w ogień też byś włożył? Sam zdecyduj.


Myślicie, że numer jest nadal aktualny? Moge dzwonic?
[/quote]