PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] MODELIK/ T-26
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: IMG_2731.th.jpg] [Obrazek: IMG_2732Z4Hx5.th.jpg] [Obrazek: IMG_2733.th.jpg] [Obrazek: IMG_2735.th.jpg] [Obrazek: IMG_2736.th.jpg] [Obrazek: IMG_2737.th.jpg] [Obrazek: IMG_2738.th.jpg] [Obrazek: IMG_2739.th.jpg] [Obrazek: IMG_2740.th.jpg] [Obrazek: IMG_2741.th.jpg] [Obrazek: IMG_2742.th.jpg] [Obrazek: IMG_2743.th.jpg] [Obrazek: IMG_2744.th.jpg] [Obrazek: IMG_2746.th.jpg] [Obrazek: IMG_2748.th.jpg] [Obrazek: IMG_2749.th.jpg] [Obrazek: IMG_2750.th.jpg] [Obrazek: IMG_2751.th.jpg] [Obrazek: IMG_2752.th.jpg] [Obrazek: IMG_2753.th.jpg]
Gratuluję, świetny model Smile
Ciekawe ustrojstwo, super się prezentuje. :milbravo:
Zajefajna konserwa  PDT_Armataz_01_34 może będzie dane gdzieś go podziwiać na żywo bo warto :mrgreen:.
Bardzo fajny, napracowałeś się Smile Standardowe pytanie, co następne?
Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Świetne fotki, przyjemnie się ogląda tym bardziej, że model zacnie sklejony. Brawo
Miło słyszeć dobre słowa.Co do podziwiania na żywo to nie wiem kiedy to nastąpi i czy w ogóle Smile Kiedyś w Tomaszowie organizowane były konkursy modelarskie jednak prawie wszystkie modele były plastikowe SmileA jaki model następny ? Hmmmm ... myślałem o czymś na kołach.O jakimś samochodzie pancernym podobają mi się ich bryłySmile
Świetny model !!!!!  :milbravo: mam tylko małe pytanie... używałeś szpachli czy nie Tongue ?
P.O.Z.D.R.A.W.I.A.M  :tankfront:
Krówek_01 model nie posiada szpachli Smile
Bardzo ładny tank  :milbravo: