PaperModels.pl

Pełna wersja: 5-6/1977 Okręt historyczny H.M.S. "Victory"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 5-61977.jpg]

Numer: 5-6/1977
Nazwa modelu: Okręt historyczny H.M.S. "Victory"
Skala modelu: -nie podano-
Model opracował: Andrzej Karpiński
Projekt okładki: Adam Werka
Zakupiłem egzemplarz, ale tylko dla rysunków poglądowych,które p.Karpiński wykonuje naprawdę świetne. Jeżeli kiedykolwiek zdecyduję się na budowę tego pomnika świetności Albionu,to na pewno będzie to inny autor planów.
A dobre rysunki przydadzą się na pewno, więc niech sobie spokojnie odpoczywają w moim archiwum...
Postanowiłem na tym wątku zamieścić swój koment-uwagę na temat budowy (wszystkich relacji) modelu HMS VICTORY i pragnę zauważyć, że jak już ktoś zaczął budowę tego pięknego okrętu, to jakoś nijak nie mogę się doczekać dalszego ciągu (na pewno inni także), z którego właśnie powodu bardzo ubolewam i jestem zawiedziony. Model należy do trudnych o czym sam osobiście się przekonałem, ale to nie znaczy by po zaczętych relacjach następowała nagła "martwa cisza". Wobec zaistniałej sytuacji, namawiam gorąco kolegę Piterskiego, by zaczął sklejać ten model i dokończył w całości relację, ponieważ jako doświadczony modelarz na pewno nie da plamy  PDT_Armataz_01_01