PaperModels.pl

Pełna wersja: (G) Spitfire IXc z ,,Cyrku Skalskiego"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie
Sezon rowerowy się dawno zaczął ,treningi oraz uczestniczenie w zawodach i maratonach MTB ograniczyło bardzo moją działalność modelarską.
Tempest odłożony na razie i schowany czeka na swój czas.
A żeby o sobie przypomnieć postanowiłem pokazać jednego z najstarszych moich modeli klejony zaraz po tym jak się ukazał.

Modelik przyjemny i znany wszystkim, owszem na owe czasy kiedy go sklejałem nie śledziłem żadnego forum modelarskiego, nie obyło się bez błędów tj. źle dobrana grubość foli i podczas oklejania poszycia wdała się mała szparka którą potem ratowałem paskiem z kolorem.
Z upływem czasu model utracił linki anten przy usterzeniu . Z chęcią skleję go raz jeszcze ale w innym kamuflażu heh czyżbym wykrakał temat na nowa nowość ? Wink
To tyle ,życzę miłego oglądania.

[Obrazek: 345ae573313651a9.jpg]


[Obrazek: 6e84298899504b49.jpg]


[Obrazek: da966c6b58baad34.jpg]


[Obrazek: 9c014a6a8774199c.jpg]


[Obrazek: 35b9818a3b4b8506.jpg]


[Obrazek: fd0b74e6bf29c7f7.jpg]


[Obrazek: 656d1baa228a329f.jpg]


[Obrazek: ae0d45643e54ff44.jpg]


Pozdrawiam.
Po prostu piękny! Te eliptyczne skrzydła i płynne linie kadłuba...
No i ładnie wykonany :milbravo:
Szkoda, że nie zrobiłeś zdjęć z perspektywy płyty lotniska z niebem i trawą w tle. Byłby jak prawdziwy  Smile
Pozdrawiam
Wyszedł Ci zacny modelik. Miło popatrzeć.
:milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Pozdr.
Dziękuję Panowie za miłe słowa ! Wink
Chociaż nie liczyłem na to bo model jest już stary.
Stary ale jary!  PDT_Armataz_01_34
Chciałbym kiedyś wykonywać swoje najlepsze modele tak jak Ty wykonujesz swoje najgorsze.  PDT_Armataz_01_01
Też za mną lata jakiś Spitfire od jakiegoś czasu  PDT_Armataz_01_20
Zacny model, toteż pochwały jak najbardziej zasłużone. A anteny układu IFF bardzo łatwo można przecież dorobić, coby Spitek w pełnej krasie cieszył oczy swoją piękną sylwetką.
:milbravo:
Pozdrawiam.
Dzięki Bardzo Panowie!.
Następna galeria niebawem z Ki-84 Frank. AH.