PaperModels.pl

Pełna wersja: Co się dzieje z wydawnictwem ze Stegny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

czy ktoś z Was ma jakieś info na temat niebytu wydanictwa Haliński? Mamy maj a o kolejnym modelu cisza. Poza tym chciałem dziś zajrzeć na stronę internetową a ta jest niedostępna. Mam nadzieję, że to cisza przed burzą...
Strona działa, a o ile pamiętam, przy okazji chyba Tempesta też dość długo trwała przerwa, więc być może należy spodziewać się czegoś nowego, a nie remake.
U mnie też wywala stronkę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że wydawnictwo upada. Byłaby to niemała strata.
Mi też strona się nie wyświetla... ;(
Właśnie co się dzieje z tak lubianym Wydawnictwem. ? 
Będziemy teraz sklejać Małe Modelarze ?
Raczej wszystko jest ok. Strona może że się nie wyświetla, bo mogą robić aktualizację. Poprzedni numer wydali też model ze sporym opóźnieniem 4 marca, więc nie ma jeszcze 3 miesięcy, a tyle niej więcej się czeka.
Możliwe że będzie to podwójny numer.
U mnie strona też nie rabotajet .
Wczoraj chciałem wysłać zamówienie i mail do wydawnictwa też nie rabotajet  :neutral:
Czyż by KONIEC ?  ???
U mnie na komórce chodzi normalnie. Wiem że wczoraj miałem problemy na przeglądarce opery
Witam,
strona nadal nie działa
Bizon, pewnie wczytuje Ci z pamięci podręcznej. DNS nie rozwiązuje nazwy strony - może hosting się skończył...
(23-05-2013, 10:52)raziel79 link napisał(a): [ -> ]Mamy maj a o kolejnym modelu cisza.
raziel79 to może pokaż NIGHTFIGHTERA sklejonego, skoro potrzebujesz następnego :roll:
Ostatni numer ukazał się na początku marca, wynika to z aktualizacji wpisu na stronie wydawcy (04.03.2013).
Czekać cierpliwie i kleić :razz:
U mnie strona się wyświetla normalnie.
Znając solidność wydawcy ogłosiłby zamknięcie interesu. Wczoraj dostałem zamówienie. W poprzedniej rozmowie była wzmianka że ma być coś w maju. Nie wiem co i pewnie lekki poślizg będzie. Więcej wiary:-).
Jej o co ten hałas ? Do klejenia! ;-)
Nie raz mogliśmy się przekonać że technika potrafi zawodzić. Mogła być jakaś awaria a tu już dywagacje że wydawnictw się zamyka. Naprawdę proszę dajcie sobie na wstrzymanie. To że strona może nie działać przez jeden dwa dni to przecież świat się przez to nie zawali. Macie modele z tegoż wydawnictwa? (retoryka) Tam jest telefon. Nie samym internetem człowiek żyje.

Strona już działa i po awarii.... temat zamykam.