PaperModels.pl

Pełna wersja: Pytanie o Fly Model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Zastanawiam się ostatnio nad wydawnictwem Gomix / Fly Model, wiem że oni wydawali bardzo fajne tematy. Czy oni jeszcze istnieją na rynku czy tylko można już dostać archiwalne numery tego fajnego dla mnie wydawnictwa.
Chyba od 2008 (czy coś koło tego) nic nie wydali. W Białymstoku mają swój sklep i biuro, więc jako firma istnieją, ale wygląda na to, że modeli już nie wydają. Być może (niewielkie szanse) będę w Białymstoku w te wakacje, to jeśli tam zajdę to się spytam, chyba, że na forum jest ktoś z tego miasta i mógłby się przejść.
Fly Model istnieje i ma się dobrze, niedługo wraca na rynek. Takie zapewnienia słyszę kiedy odwiedzam sklep modelarski, gdy jestem w Białymstoku. Tylko że słyszę je od dwóch lat  Smile
Oby nie było tak jak z Jeden Osiem L... (szacunek dla kogoś, kto wie o co chodzi)
Fajnie, że jest jakaś szansa na powrót, bo bardzo mi się podobały te podwójne wydania, tzn. po dwa samoloty.
Mogliby wrócić. Tematy rzeczywiście mieli bardzo ciekawe.
A czy wydawnictwo ma jakąś stronę w internecie? Bo szukam i znależć nie mogę.