PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Hawker TEMPEST V (K.A.)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć
Szkoda, że kolega Seb 545 zawiesił relację z budowy tego modelu i nie zrobił galerii jako pierwszy zwłaszcza, że do końca już mu nie daleko. Na temat modeli Halińskiego opinia jest znana. Powiem tylko tyle, że ten model potrafi wystawić cierpliwość na próbę (detalizacja podwozia czy kabiny pilota) chociaż wiem, że niektórzy to uwielbiają. Moimi babolami (mam je przy każdym modelu) nie będę się chwalił. Napiszę tylko co zrobiłem w brew woli wydawcy. W kabinie cz. 6 i 13 podkleiłem kartonem, zaś wręgi W2, W3, ..., wywaliłem, wszystko po to by tych kratownic nie wycinać dwukrotnie. Rozbudowany szkielet w części nosowej uprościłem (pokazane na miniaturkach) tylko do wręg pionowych. Stwierdzam że model przez to za bardzo nie ucierpiał. W kabinie części których w ogóle nie zobaczy odpuściłem sobie. Oszklenie kabiny zrobiłem sam metodą jaką pokazałem przy Orliku. Czy są jakieś grzeszki ze strony wydawcy? Należy zwrócić uwagę na golenie cz.140LiP czy też szablon CB no i pewne białe części w przypadku otwartych klap.
                                        Miłego oglądania.

[Obrazek: dsc04001.jpg] [Obrazek: dsc04002.jpg] [Obrazek: dsc04003.jpg] [Obrazek: dsc04004.jpg] [Obrazek: dsc04005.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]
Żaden ze mnie znawca samolotów, więc powiem tylko że widzę pięknie sklejony model, wykonanie pierwsza klasa. Brawa za ujęcia w plenerze.
Jak zwykle cudo, i to przez duże C.
I w dodatku pierwszy !
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Gratulacje, kolejny PIĘKNY model z twojej stajni, Tylko Dlaczego NIE BYŁO RELACJI  :evil:
pozdrawiam i czekam na następny model.
Super. Przepięknie sklejony ten Tempest.  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Gratulacje  :milbravo:
Piękny model! Gratulacje!!
Pozdr.
Marcin.
No i wiedziałem ,że sobie lepiej poradzisz z tym modelem niż ja.
Gratulacje.
Gratuluję fajnego modelu. Naprawdę super, jednym słowem za....ty.
Jak zwykle extra klasa :milbravo: :milbravo:
Jest czego pozazdrościć.  :milbravo: :milbravo:
Zaciekawiło mnie kółko ogonowe - wygląda jak kawał litej gumy a'la krążek hokejowy. Takie było w rzeczywistości?
Piękny  :milbravo:
kajym - świetna robota!! Moje gratulacje!!  PDT_Armataz_01_34
Bardzo ładny model! Aż kusi żeby skleić jakiś samolot!
Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Świetny model.

Ja was też niebawem zaskoczę Smile
Piękna robota (jak zwykle zresztą)!
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
(06-06-2013, 09:36)Bartko28 link napisał(a): [ -> ]Jest czego pozazdrościć.  :milbravo: :milbravo:
Zaciekawiło mnie kółko ogonowe - wygląda jak kawał litej gumy a'la krążek hokejowy. Takie było w rzeczywistości?

Co prawda to Mk II
[Obrazek: detail_temp2_12.jpg]
ale Mk V miał tak samo, podobnie jak Typhoon:
[Obrazek: typhoon_i_09_of_13.jpg]
Gratuluję! Model świetny, zdjęcia także.
...tylko gdzie relacja?  Tongue :wink:
Klasa!  Cool
Widzę że rozwiązałeś problem z klapami Wink.
WOW kajym! Z grubej rury!
Sliczny! Jak zwykle zdjecia z Twoich okolic powalaja.
Nie moge wyjsc z podziwu: na niektorych zdjeciach, gdzie model jest troche pod swiatlo,  widac doskonale idealna gladka powierzchnie kadluba - brak jakichkolwiek sladow laczenia segmentow, oprocz oczywiscie lini obrysowych. Szacunek!
piękny!
Witam,
No i proszę, kolejny pięknie wykonany model pięknego samolotu PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam
Dziękuję wszystkim, miło mi, że model się podoba.

Raven, Tuco - relacja?  nooo - jest na początku galerii w miniaturkach  :mil11: Wink
seb 545    -    nie lepiej tylko szybciej. Ty od siebie coś dokładasz np. klosze na końcówkach skrzydeł.
spinynorman - dzięki za fotki, zaspokoiłeś ciekawość kolegi Bartko 28 i nie tylko jego.
JaCkyl    -      niech kusi, tym bardziej, że w Twoim pięknym dorobku masz też samoloty.
Vincent  -  ale się natrudziłem by ten problem rozwiązać Wink, dopiero teraz przy Zero jest errata.
cotlet    -    Tomku, Twoje podziwianie mnie peszy. Zdjęcia przekłamują i tyle.

                      Pozdrawiam
Również gratuluję pięknie wyknanego modelu. Szkoda że tak misterne wnętrze jest mało widoczne, ale taka już uroda samolotu Wink
Ja rownież gratuluję modelu. Zdjęcia oglądałem z zapartym tchem. Piękny model. Jeszcze raz gratuluję umiejętności. BRAWO!!!
Wspaniała robota!
Sam już nie wiem, czy jesteś lepszym modelarzem, czy fotografem.
Foty w plenerze są genialne. To najlepsza galeria 2013 roku!
Kajym rządzisz!  :milbravo:

PS. Zdradzisz patent na obrót śmigła w locie? Silniczek, czy odkurzacz?
Samolot jako żywy!!
Piękny, muszę kiedyś porwać się na jakieś latadło. Tylko czy podołam?
Zdjęcia rewelacyjne.
Moje gratulacje  :mrgreen: :mrgreen:
Stron: 1 2