PaperModels.pl

Pełna wersja: Su-76 [Answer]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Przedstawiam galerię sowieckiego samobieżnego działa Su-76. Model został ukończony już jakiś czas temu, ale mój stary aparat wyzionął ducha i dopiero teraz dorobiłem się nowego  :razz:
Opracowanie autorstwa Maćka Hrebuta. Jeżeli ktoś miał do czynienia z jego modelami, to wie że, skleja się je przyjemnie. Jeżeli nie miał, to niech wie, że klei się je przyjemnie  Smile
Co do samego modelu. Powstawał około dwóch lat, z dużymi przerwami. Jest to mój pierwszy w całości malowany karton.
Zieleń na dziale to Vallejo Russian Green z domieszką Khaki i białego w jaśniejszych miejscach.
Numerek taktyczny nie oddaje rzeczywistego pojazdu, jest to kalka do T-34 od Techmodu, miał po prostu ładnie wyglądać Smile
Gąski laserowe z GPM. Dla mnie tragedia. Delikatne, łamliwe, strasznie męczące a i po montażu nie wyglądają zbyt efektownie.
Do brudzenia i kurzenia użyłem pigmentów od Miga, AK Interactivie i True Earth.
Z perspektywy czasu wiem że przekombinowałem z brudzeniem, jednak nie chce już nic zmieniać aby nie popsuć bardziej Smile
Trawka to mata Polaka, podpatrzona w galeriach plastików PiterATSa. Bardzo przyjemna w obróbce daje fajny efekt.


[Obrazek: th_1-1_zpsd90e36f2.jpg] [Obrazek: th_2-1_zps5faf6b71.jpg] [Obrazek: th_3-1_zps7855e483.jpg] [Obrazek: th_4_zps1c7c6393.jpg]
[Obrazek: th_5_zps835a4406.jpg] [Obrazek: th_6_zps43ea4ee9.jpg] [Obrazek: th_7_zpsdd5d6eb3.jpg] [Obrazek: th_8_zpsdeb716ab.jpg]
[Obrazek: th_9_zps6cca03fd.jpg] [Obrazek: th_10_zpsbd8ae0c5.jpg] [Obrazek: th_11_zpse3ba87fe.jpg] [Obrazek: th_12_zps8214a5b9.jpg]
Pozdrawiam Smile
PDT_Armataz_01_36Fajnie wygląda, moim niewprawnym okiem nie ma się czego czepiać. Może tylko ten numer taktyczny jest lekko "za świeży".
Miałem przyjemność widzieć na żywo zacny model.  PDT_Armataz_01_34 Skoro to był pierwszy malowany to tym bardziej czekam na finał z ISU [Obrazek: 0dirol.gif].
Dla mnie model jest całkiem ładny  :milbravo: