PaperModels.pl

Pełna wersja: Il-2 Sturmovik Forgotten Battles :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, zdarza się wam grac w ową grę? Bo tak myślę, że jak kupię joya to można by przez wakacje pograc nieco na serwerze Smile. Ja przez wakacje to praktycznie będę miał dużo czasu w ciągu dnia. Najbardziej jednak pasi mi do południa.

Pozdrawiam, maniek
Czasem mi się zdarza trochę polatać, ale indywidualnie, na serwerze nie próbowałem. 8) 8) 8)
Korona Kielce???!!!  PDT_Armataz_01_35 :lol:
Żarcik, nie obrażaj się Smile
No ja na servie też nigdy nie grałem. Ale mam ochotę, bo dosyc mi spełniania misji i robienia "kamikaze" na okręty Smile.

Maniek
jak na serwerze to tylko WAR THUNDER. Koniec kropka.
1)
(21-06-2013, 06:16)maniek15 link napisał(a): [ -> ]Korona Kielce???!!!  PDT_Armataz_01_35 :lol:

Maniek
:-D
2)
Propozycja ciekawa. Można by wspólnie trochę meśków strącić w wolnym czasie.
Pamiętam jak do późnych godzin latałem. Fajna zabawa.
To jak, utworzymy sobie jakiś serwer? Tylko wcześniej muszę Joya kupic.

PawelKa- Do Korony raczej nic nie mam. Big Grin. Mam nadzieję, że i ty nie masz nic do TSP! Ani do LKS PIONIER PISARZOWICE!!! Bo wiesz, inaczej nie spocząłbym, dopóki bym Cię nie znalazł Big Grin  8-)

PS. Zara idę na mecz... Wygrana w kieszeni!
(22-06-2013, 09:07)maniek15 link napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że i ty nie masz nic do TSP!
Oczywiście ,że nie. Smile
P.S.
Swoją drogą, pożartować też można.
(22-06-2013, 09:07)maniek15 link napisał(a): [ -> ]Bo wiesz, inaczej nie spocząłbym, dopóki bym Cię nie znalazł Big Grin  8-)

PS. Zara idę na mecz... Wygrana w kieszeni!
Maniuś no co Ty, taka hardość to mi kibicem alternatywnym trąci. ;-) ;-) ;-) ;-)
Bartko28 Różnica pomiędzy KIBICEM, a KIBOLEM jest... spora. Szanuję poglądy innych kibiców, nie walam wszędzie vlepek, tylko je zbieram i nie zaczepiam gości z BKS'u bo nie jestem kibolem, lecz kibicem. Nie mam nic do Januszy - nei przeszkadzają mi. Stoją? Niech stoją, nic złego nie robią. Pokibicują, to może wygramy. Oprawa? Jak najbardziej - bez wygłupów. Przyśpiewki? Okej, ale bez obrażania drugiej drużyny! (no, może poza jedną Smile ) Ustawka? A lejcie się, ja nie idę. Po co się bic, skoro 7 radiowozów stoi 100 metrów dalej?
Hardośc? Skądże! Ja chodzę na mecze by wspierac drużynę, a nie by wyzwolic swój idiotyzm i drę japę bo lubię ;-).
Wkur*** mnie, jak słyszę coś w stylu "BKS szmata, ulice Bielska zamiata"! Zrobili coś wam? Może daleko im do honoru, ale to też ludzie! Tacy sami jak my! Nigdy ich nie obraziłem, co nie znaczy, że za nimi stoję. Broń mnie Boże! Tylko po co mam ich obrażac? Co mi to da? NIC! Masz inne poglądy piłkarskie? Jesteś za Widzewem? Za Koroną? Spoko, choc na piwo! Pogadamy, pośmiejemy się zamiast obrażac!
Dobra, bez napinania się - ja tylko żartem... :-)
Tym bardziej, że o piłce wiem tylko tyle, że kopie ją łącznie 22 gości do dwóch bramek...
UUU, sarkazmu nie wyczułem... Na żartach się nie znam... Sad


PS. 4:0 dla nas!