PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Sokół GPM nr 081 7/2009r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów serdecznie. Z racji że dołączyłem do grona Forumowiczów Papermodels, postanowiłem, że wystawię też swoją galerię. Dzisiaj postanowiłem pokazać jeden z moich sklejonych modeli. Prezentowanego przeze mnie Sokoła z wydawnictwa GPM skleiłem ze względu na moją narzeczoną. Otóż wyobraźcie sobie panowie że ten właśnie Sokół z numerem 0516 stacjonował u nas w jednostce. Ale najlepsze jest to że to właśnie moja NARZECZONA miała go na stanie Smile))!!! To ona obsługiwała ten śmigłowiec przed lotami i po powrocie maszyny z trasy. Dlatego jak tylko zobaczyłem ten egzemplarz, postanowiłem skleić go dla niej.

[Obrazek: img0992yh.th.jpg][Obrazek: img0995kp.th.jpg][Obrazek: img0988ux.th.jpg][Obrazek: img0986pr.th.jpg][Obrazek: img1003of.th.jpg]
[Obrazek: img0979y.th.jpg][Obrazek: img0990li.th.jpg][Obrazek: img0989bo.th.jpg][Obrazek: img1005pk.th.jpg]

Model został pomalowany tak jak wyglądał śmigłowiec w czasie stacjonowania u nas. Dodałem wentylator który był tylko narysowany, lusterko wsteczne i kilka detali żeby nie był taki goły. Jak widać nie jestem orłem jeżeli chodzi o klejenie, a zwłaszcza malowanie. Jednak kleję dalej. Nie od razu Kraków zbudowano. Mojej kobitce bardzo się podoba, a to jest dla mnie najważniejsze.
    Życzę miłego ( mam nadzieję) oglądania.
Pozdrawiam.
Piotr.

--
Całkiem znośnie wygląda ten W3 jak na to opracowanie, ale popraw warstwę antyodblaskową pod szybą (wyrównaj) i będzie fajnie.
P.S. już kilka lat temu widzialem chyba ten wpis na czarnym forum...?
Marcinie - w tej chwili model ten jest w fazie renowacji po małym wypadku, więc przy okazji i to co zauważyłeś też poprawię... Masz rację, tą galerię można oglądać na czarnym od jakiegoś czasu. Stwierdziłem, że skoro i na tym forum się uaktywniłem, to nie zaszkodzi pokazać coś co mam skończonego.
Piotr.