PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] PzInż.130 Answer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, kolejnym moim modelem z uzbrojenia IIRP jest PzInż. 130 wydany przez Answer, skala 1-25. Pierwszy raz "błociłem pojazd, gąsienice laserowe, model w wersji III - przeznaczonej do produkcji. Skleja się dobrze i polecam początkującym pancerniakom. Pzdr

[Obrazek: th_PICT0018.jpg] [Obrazek: th_PICT0015.jpg] [Obrazek: th_PICT0017.jpg]
[Obrazek: th_PICT0025.jpg] [Obrazek: th_PICT0020.jpg] [Obrazek: th_PICT0027.jpg]
[Obrazek: th_PICT0020.jpg] [Obrazek: th_PICT0016.jpg] [Obrazek: th_PICT0002.jpg]
Niby fajnie :-) Ale czy jako prototyp miał szansę się tak "uciorać" i zardzewieć ??
pzdr
Zardzewieć nie, ale jako prototyp intensywnie testowany jak najbardziej mógł się ubłocić. Mimo wszystko chyba nie aż tak...
Wersja z karabinem w jarzmie jest przypuszczalna i "przyszłościowa", więc "przyszłościowo" go styrałem. Brudzenie środkami naturalnymi (ziemia + wikol) robiłem pierwszy raz i być może rzeczywiście za dużo tego poleskiego błota...
Całkiem fajny modelik  PDT_Armataz_01_28 Błota faktycznie trochę za dużo ale mnie jakoś to bardzo w oczy nie razi  Wink
Pozdrawiam.
Model fajny a co do brudzenia nie od razu Rzym zbudowano; następnym razem będzie lepiej PDT_Armataz_01_28.
A mnie się model podoba Smile

Odpowiednia ilość błota bardziej zależy od przyjętej konwencji i najwiarygodniej by wyszła na odpowiedniej podstawce.
Tutaj fotki pokazujące kółka T-55 i PTSM po przejażdżce na mokrym poligonie:
[Obrazek: t55koa2.jpg] [Obrazek: ptsmkoa.jpg]

Jak widać można nawet bardziej PDT_Armataz_01_36

A, i spójrzcie na wewnętrzne strony gąsienic. Przy jeździe po błocie wcale nie widać tam wyślizganego gołego metalu.