PaperModels.pl

Pełna wersja: Podgląd wątku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To ja mam dość banalne pytanie. Chciałem założyć relację z budowy Ticonderogi, i podczas wpisywania chciałem sprawdzić jak się wgrywają foty i czy w ogóle działają. Naciskam banerek "Podgląd", pojawia się napis "Generowanie podglądu" no i dalej nie dzieje się nic... Czy to wina przeglądywarki, czy może ustawień konta czy profilu?? Ma ktoś jakiś pomysł?? Pozdro milion.
Od jakiegoś czasu opcja "podgląd" nie działa tak jak powinna i raczej to nie jest wina przeglądarki, może admini coś więcej powiedzą.
Ta funkcja na tym forum po prostu nie działa pod Firefoxem. Admin Ci zaproponuje pewnie zmianę przeglądarki na inną  :twisted:
Prawdę mówiąc to trochę mnie to zniechęciło do pisania na forum.
Thnx za odpowiedzi. Ale szkoda, nie używam niczego innego poza Firefoxem. To ci niespodzianka... PDT_Armataz_01_33
U mnie na Chromie i IE9 tez nie działa  :twisted: więc to nie tylko przypadłość "Liska".
Oj tam, oj tam, po co Wam podgląd, przecie kleić trza a nie marudzić.  :roll:

ps. Ja na FF mam podgląd, ale nie mam cytowania PDT_Armataz_01_27
ps2. Witam,podoba mi się ten model,pozdrawiam ceva.
A u mnie pod FF nie chce działać, pod Chromem nie ma problemu. IE nie używam więc nie sprawdzę. Jak widać coś chyba nie OK po stronie forum raczej. W moim przypadku nie jest to kwestia cache'u przeglądarki czy wersji. Na trzech komp w domu jakie mogłem "zaprząc" do testowania jest tak samo. Nie marudziłbym i siedział cicho gdyby nie to, że FF to moja podstawowa przeglądarka.
Działać działa ale strasznie wolno. Nie wiem dlaczego.
Racja dex, kiedyś próbowałem go załadować, czekałem 15 min (14 z groszem)... Cierpliwość cnątą jest :mrgreen:
zawsze pozostaje opcja "edycja" po wysłaniu posta, dużo szybciej niż wspomniany kwadrans czekaniaSmile
Jeśli chodzi o zmiane przeglądarki to polecam opere PDT_Armataz_01_34 korzystam z niej i nie stwarza mi żadnych problemów.
A tam nie stwarza... stwarza, np. ja nie mogę załadować zdjęć na Photobucket (wtedy korzystam z Firefoxa), a na forum nie działa mi cytowanie. Ale poza tym sobie chwalę.
A ja używam chrome'a i nie mam żadnego problemu  PDT_Armataz_01_28 Po ok. 2 sekundach mam podgląd  :roll:
Do chroma nie mam zaufania. Gdziekolwiek, cokolwiek ściągam do zainstalowania, programosy, czy inne użytki, to od razu na siłę ładują chroma. Jak będę chciał to sobie go zapodam, a skoro wszędzie go wciskają to zapewne badziew bez wzięcia. Dobry towar sam się rozchodzi. I tyle. Takie moje IMHO Wink
(13-07-2013, 08:48)vansen link napisał(a):Do chroma nie mam zaufania. Gdziekolwiek, cokolwiek ściągam do zainstalowania, programosy, czy inne użytki, to od razu na siłę ładują chroma. Jak będę chciał to sobie go zapodam, a skoro wszędzie go wciskają to zapewne badziew bez wzięcia. Dobry towar sam się rozchodzi. I tyle. Takie moje IMHO Wink
Ja właśnie używam kilku przeglądarek aby mieć możliwość sprawdzania stron w różnych przypadkach ponieważ każda inaczej intepretuje to co dostaje z serwera. Inaczej strona będzie się zachowywać w IE a inaczej w Chrome lub FF. Kiedyś FF było wspaniałą przeglądarką szybką i prawie bez błędów teraz zrobił się z tego wielki kombajn, który nie działa tak jak powinien. Na codzień polecę wam IE 10 moim zdaniem teraz najlepsza na rynku. Drugą przeglądarką jest lekka i szybka.
Vansen, nie zawsze jest tak że to co jest "wciskane" jest złe. Pamiętaj że nad Chrome pracuje masa ludzi i znają się na tym lepiej niż my.
Mi wszystko na Chrome działa jak należy  PDT_Armataz_01_28
Odnośnie podglądu to na pewno nie jest to wina przeglądarek. A samego skryptu forum. I nie działa ani poprawnie podgląd ani cytowanie. A całość schrzaniła się po skrypcie ciastek.
Która przeglądarka lepsza to można dużo debatować. Ostatnio ta "najlepsza" IE10 sama mi doinstalowała śmieci do systemu. Wolę pozostać przy FF tu mam większe możliwości poza tym wtyczki których używam są pod FF.

Natomiast odnośnie problemu podglądu natknąłem się na coś takiego może pomoże. 
Cytat:Found the source of the problem and fix it! Smile

There was unremoved code in mylanguage.modification.php from "country flags" mod. Dunno why it was still there since the manager said it was uninstaled properly!

Anyway, problem solved!

Thanks!
Michał, też się na to natknąłem, jednak nie ma tego u nas.

Drugie dziwne że u jednych działa u innych nie. Przy usuwaniu modyfikacji Ciasteczek wszystko było odtwarzane z backupu więc tym bardziej się dzisię.

Niebawem będę robił upgrade niektórych plików więc może jeszcze się przyjrze temu.