PaperModels.pl

Pełna wersja: Crusader III AA Mk. III 2 Pułk Pancerny (1 DPanc.) - projekt własny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oto galeria końcowa przeciwlotniczego Crusadera - po raz pierwszy zdecydowałem się na waloryzację modelu w postaci brudzenia. Użyłem do tego suchych pasteli, nakładnych krótkim pędzelkiem na polakierowany model. Nie jestem do końca zadowolony z efektu, jaki osiągnałem, ale chyba mogło być gorzej. Postaram się niedługo wykonać serię zdjeć przy świetle dziennym, dla lepszego porównania.

[Obrazek: th_IMG_0244m.jpg] [Obrazek: th_IMG_0251m.jpg] [Obrazek: th_IMG_0252m.jpg] [Obrazek: th_IMG_0254m.jpg]
[Obrazek: th_IMG_0255m.jpg] [Obrazek: th_IMG_0256m.jpg] [Obrazek: th_IMG_0257m.jpg] [Obrazek: th_IMG_0258m.jpg]
To bardzo nieladnie zrobic zdjecia prawdziwego czolgu i po usunieciu tla wstawic je na forum jako zdjecia modelu wlasnej produkcji  Wink

Fantastyczna robota  :milbravo:
Bardzo ładny model  :milbravo: Gratuluje  PDT_Armataz_01_36
Dziękuje, a teraz obiecane zdjęcia przy świetle dziennym:


[Obrazek: th_IMG_0260n.jpg] [Obrazek: th_IMG_0261n.jpg] [Obrazek: th_IMG_0263n.jpg] [Obrazek: th_IMG_0265n.jpg]
[Obrazek: th_IMG_0266n.jpg] [Obrazek: th_IMG_0267n.jpg] [Obrazek: th_IMG_0269n.jpg] [Obrazek: th_IMG_0272n.jpg]
Świetny! Gratuluję!
Model świetny i wykonanie zajefajne a teraz tylko czekam aż się ukaże w jakimś wydawnictwie i samemu go z miłą chęcią zrobię  PDT_Armataz_01_34