PaperModels.pl

Pełna wersja: Zamek w Chęcinach GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

po dłuższej nieobecności w świecie modelarskim spowodowanej zmianą zamieszkania, wkońcu znalazła się chwilka by skończyć i zaprezentować Wam galerię zamku w Chęcinach produkcji GPMu. Model dla początkujących, a sprawił mi wiele problemów.Najgorsze były te drewniane nadbudówki;/ Nie potrafiłem tego złożyć, stąd ratowałem się łataniem tandetnymi deskami. Całość nabrała o wiele lepszego wyglądu po zasianiu trawki i posadzeniu drzewek. Zapraszam do oglądania.

[Obrazek: 7fd58a863c315145m.jpg] [Obrazek: 1e98c2e7e943a932m.jpg] [Obrazek: 430d1cc0107f8af4m.jpg] [Obrazek: d29adc862d3128c1m.jpg] [Obrazek: a4bc9147dd51531am.jpg] [Obrazek: 28ce93ebba5c86e8m.jpg] [Obrazek: 1ee0c37ec0b30491m.jpg] [Obrazek: 09938cc79eeacea1m.jpg] [Obrazek: 4883a450df28a2cem.jpg]

PozdrawiamSmile
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Fajny!
O by to! Mateusz "w budowlance robi"!
Deski trochę za grube zamkowi cieśle nacięli chyba, pasowałyby mniejszej grubości. Natomiast trawka  :milbravo: - fajnie wypełnia i uzupełnia całość.
Nie przyznawaj się, że posiałeś trawkę, bo Cie jacyś agentowie zgarną i sie narobi!! A model ładny. Niezła podstawka. Znaczy- teren.  :milbravo:
Piękny zamek  PDT_Armataz_01_28 (i trawka) Gratuluje  :milbravo:
Vansen - trawka na modelu Big Grin Big Grin Tego jeszcze nie było!!!! Big Grin
Witam

Bardzo fajny zameczek, gratuluje  Smile a  ja podpytam jak uzyskałeś tą "fakture skały "?  ( nie wiem jak to do końca nazwać  Tongue )

pozdrawiam
Jacek
Fajny zameczek. Byłem kiedyś przejazdem w Checinach. Fajne miejsce.
Faktura skały została uzyskana poprzez naklejanie kawałków zwykłego papieru do drukarki czy nawet z zeszytu, niemiłosiernie pomiętolonego. Potem malowanie i mocne lakierowanie żeby było sztywne, i potem to już tylko posypka i gotoweSmile
Ciekawa technika tworzenia skał.  Fajny zameczek wyszedł!

A posypki są z jakiej firmy?