PaperModels.pl

Pełna wersja: MI-24 HIND MILITARNY MODEL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegów z mojego ulubionego forum Big Grin
Jako że sklejam modele od paru ładnych lat i nigdzie nie ujawniałem się na forach tego typu więc pasowałoby rzucić parę zdjęć i to czynie  :lol:
Model Mi-24 kleiłem ponad 10 miesięcy , przyjemny w klejeniu ale i diabelnie pracochłonny. Miał parę błędów w opracowaniu
min. część  nr.17 wymagało przyciąć około 1 mm wraz z szkieletem to co pamiętam i ta nieszczęsna szybka która jest po prostu trochu za mało i wymaga drobnych przeróbek.
Chciałem podziękować cevie i Boggiemu za pomoc techniczną i konsultacje nad tą kobyłą  :mrgreen:
C.D.N

[Obrazek: df3d8334ae83b54am.jpg][Obrazek: 9e3a73ca5da1793fm.jpg][Obrazek: 6685d1b9a15b8ea8m.jpg][Obrazek: 1969ae08a16c7eedm.jpg][Obrazek: 38fad54c07e83ea3m.jpg][Obrazek: ed1b5f7bb67bd6bem.jpg][Obrazek: 552ba405b42f98a0m.jpg][Obrazek: 1a27173d18dc5cdcm.jpg][Obrazek: c96e4f7dc95636b4m.jpg][Obrazek: 5c54ed0dc7a6b71dm.jpg][Obrazek: 1392d5d887208edem.jpg][Obrazek: adeb7db7dee2fbdem.jpg][Obrazek: 7386aa9941d0d26fm.jpg]
Witam niby Galeria ale gdzie fotki ?
Bo to co do tej pory pokazuje nic nam nie uwidacznia... w 3D Wink
Pozdrawiam. Sebastian
To link do albumu - jak klikniesz strzałkami w bok to obejrzysz w 3D.
Dzięki za wskazówkę ! Wink
No teraz mogę powiedzieć ,że model prawie perfekt Wink
Ogólnie bardzo mi się podoba. Wink
Ostatnio na żywo widziałem klucz takich maszyn. Niesamowicie wyglądają, nisko lecąc w ciasnym kluczu.
Dobre wykonanie, nie ma co Big Grin
Maniek model jest super ,tylko tego nie da sie oglądać.Reklama whiskasa goni się z ikęa , zrób proszę coś z tym.
pozdrawiam
Obiema ręcyma podpisuję się pod prośbą Floyda. Te reklamy odbierają całą przyjemność z oglądania.
Model fajny, byłbym jednak niezmiernie wdzięczny gdybyś zamiast po prostu podlinkowania albumu wstawił kilka zdjęć bezpośrednio na forum. Chłopaki wyżej mają rację, po dwóch kliknięciach wszędobylskie reklamy odbierają przyjemność z oglądania..
Uprzedzając pytanie, tak, mam AdBlocka Wink

Pozdrawiam
Sprudin, a masz AdBlocka?

A zapomniałbym znowu o modelu napisać - za każdym razem jak patrzę na takie wykonanie to mam ochotę go skleić. Patrzę wtedy jednak na cenę i zapał szybko stygnie. Przy moich umiejętnościach w standardzie miałbym problem, żeby przy 10 egzemplarzu wycinanki skleić go co najmniej zadowalająco.
Tapczan, Ty tak na poważnie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Glupio tak zebys odpowiadal na pytanie ktore nie padlo. Ty je chciales tylko uprzedzic.
galerie w końcu jakoś poprawiłem  Smile
Teraz jest dobrze, a twój model mi się podoba.