PaperModels.pl

Pełna wersja: ecardmodels -wiecie może jak zamieścić tam model?to sie opłaca?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WitamSmile
Od jakiegoś czasu wciągnęło mnie projektowanie. Coś tam już stworzyłem profesjonalnego. Ale prócz  modeli które nadają się do wydania ( niewdzięcznych i pracochłonnych) ,mam trochę projektów mniejszych.Niedawno trafiłem na taką stronkę

http://www.ecardmodels.com/index.php/fig...itary.html

Widzę ze sporo tam modeli "nieskomplikowanych ". Pomyślałem że  może warto by było spróbować  coś tam zamieścić. Nie wiem za bardzo jak,  wiec  moje pytanie do kogoś, kto ma jakieś doświadczenia we współpracy z tą lub analogicznymi stronkami.
Faktycznie można dostać jakieś gratyfikację za  model ( innymi słowy warto tam zamieszczać modele)?

Ktoś ma jakieś doświadczenie?

Pozdrawiam

Jak masz już "teczkę" z projektami, to może lepiej będzie, jak postawisz stronę dla siebie. Podobną do tej, do której link podałeś.
Z drukarniami kontaktować się można też bez odchodzenia od kompa Wink
Widzisz,  drukuje się modele nieco bardziej skomplikowane niż te które mam.Takie najbardziej lubię projektować w przerwach w  pracy nad dużymi.Założenie stronki plus pewno działalności gospodarczej  to troszkę dużo. No chyba że  by się znalazł ktoś kto by to  np zrobił, ja projektowałbym modele i zyski do podziału hehe. Ale jakoś wątpię żeby ktoś taki się znalazłWink
 
No cóż. Jeśli chcesz czymś handlować, to działalność (czyt. podatek) musi być.
Drukuje się też modele proste ja na nie mówię "pudełka". Przejrzyj "rynek". Poświęć chwilę na przeczesanie podobnych tematów w necie.
Stronę możesz postawić za darmo.
Trzeba tylko chcieć i skorzystać z dobrodziejstwa jakim jest internet Smile
A jeśli projekty będą dobre, to się same obronią.  PDT_Armataz_01_36

Powodzenia
Może skontaktuj się z właścicielem tego sklepu: http://www.mbmmodels.cba.pl/sklep/
- po pierwsze jego modele są też na ecardmodels, więc wie to i owo
- po drugie w tym sklepie oferuje także modele innych autorów