PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] RWD 14 Czapla Answer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejna zaległa galeria.

[Obrazek: th_RWD14Czapla4_zpsdcbdeb7d.jpg] [Obrazek: th_RWD14Czapla5_zpsef951162.jpg] [Obrazek: th_RWD14Czapla6_zpsa6c3b6d0.jpg] [Obrazek: th_RWD14Czapla10_zps4a1a3e3b.jpg] [Obrazek: th_RWD14Czapla13_zpsff7a261c.jpg] [Obrazek: th_DSC_8467_zpsb7b18b1c.jpg] [Obrazek: th_DSC_8468_zps4ea9ecf9.jpg] [Obrazek: th_DSC_8469_zps16bf6ed7.jpg] [Obrazek: th_DSC_8476_zps04537bb0.jpg] [Obrazek: th_DSC_8480_zpsbd205d6c.jpg]
Ładniutki RWDziak. Gratki.

P.S.
Możesz podpowiedzieć jak z pasowaniem wręg i poszycia. Chciałbym się nim zająć w najbliższym czasie (leżą już polakierowane - oryginał i wydruk ze zmianą oznaczeń). Obawiam się małych schodków w przypadku wydruku, ze względu na inną grubość kartonu. W jakim momencie budowy trzeba być szczególnie czujnym ?
Czy dobrze widzę, zastrzały są malowane ?
No piękny model!
Gratulacje!
(03-10-2013, 08:00)Marek S. link napisał(a):Ładniutki RWDziak. Gratki.

P.S.
Możesz podpowiedzieć jak z pasowaniem wręg i poszycia. Chciałbym się nim zająć w najbliższym czasie (leżą już polakierowane - oryginał i wydruk ze zmianą oznaczeń). Obawiam się małych schodków w przypadku wydruku, ze względu na inną grubość kartonu. W jakim momencie budowy trzeba być szczególnie czujnym ?
Czy dobrze widzę, zastrzały są malowane ?

Hej
Wręgi z tego co pamiętam to średnio pasowały. Ja łączyłem segmenty w ten sposób: najpierw wklejałem  paski łączące i na bcg doklejałem kolejny segment Jak juz doschło to w środek wkładałem wręgę, uprzednio doszlifowywaną tyle razy ile wymagała. Musisz uważać sklejając sloty , mnie nie wyszły za dobrze. Same skrzydła też maja szczątkowe użebrowanie bo musiałem powycinać przednie części. Same końcówki to wydmuszki. Zastrzały są oryginalne , po prostu takie rozbieżności w kolorystyce. Wiec trzeba być cierpliwym od A do Z. A sie opłaci, bo model ciekawy.
pozdrawiam.