PaperModels.pl

Pełna wersja: Royal Aircraft Factory SE 5a / ORLIK / 1:25.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do galerii mojego najnowszego modelu:

[Obrazek: th_DSC03125_zps6a2e2f96.jpg] [Obrazek: th_DSC03126_zps87af248d.jpg] [Obrazek: th_DSC03127_zpsf82edecb.jpg]
[Obrazek: th_DSC03128_zps3f8aceb3.jpg] [Obrazek: th_DSC03131_zps87237dc4.jpg] [Obrazek: th_DSC03132_zps11d9ed6b.jpg]
[Obrazek: th_DSC03133_zps720b2e3f.jpg] [Obrazek: th_DSC03134_zps705878c0.jpg] [Obrazek: th_DSC03135_zpsd33318c3.jpg]
[Obrazek: th_DSC03136_zps6443f31f.jpg] [Obrazek: th_DSC03137_zps28977bda.jpg] [Obrazek: th_DSC03138_zpseeca2894.jpg]
[Obrazek: th_DSC03139_zps298eef42.jpg] [Obrazek: th_DSC03141_zps251e51dd.jpg] [Obrazek: th_DSC03142_zps3eac22d6.jpg]
[Obrazek: th_DSC03142_zps3eac22d6.jpg] [Obrazek: th_DSC03143_zps9781e291.jpg] [Obrazek: th_DSC03144_zps6748562f.jpg]

--
Chmmm, gdzieś już tą galerię widziałem...[Obrazek: 2gwizd.gif]
Porządek musi być! PDT_Armataz_01_18
Jest dział "galerie", to i galeria musi się tam znaleźć  Wink :mrgreen:
Ostatnie dwa zdjęcia powinieneś zrobić na dłuższym czasie bo nie widać aby śmigło się kręciło i przez to wygląda jak model  Wink

:milbravo:
Nie ukrywam, że podglądałem relację z wielkim zaciekawieniem, wykonanie ekstraklasa modelarska PDT_Armataz_01_34 (nie łączyć z naszą ekstrakalsą piłkarską  :lol: ).
Mariusz... Wyszło rewelacyjnie! .... A zdjęcia powalają - niesamowite klimaty! Nie mogę się napatrzyć.
Jak już wspomniałem kiedyś, Twoja relacja skusiła mnie do zakupu wycinanki, ale Twoja galeria mnie z deczka ostudziła. Ciężko będzie skleić coś co dorównałoby Twojemu wykonaniu.

... Ale Ci nasłodziłem :razz:
[Obrazek: DSC03141_zps251e51dd.jpg]
To zdjęcie mi się bardzo podoba. Widać "moc" projektu i nieprzeciętny warsztat wykonawcy...
Gratulacje,  PDT_Armataz_01_23
Model rewelacyjny,  PDT_Armataz_01_34 widać 300% normy.  :mrgreen:
Fotki jak się patrzy, oj milo się ogląda twoje prace. Model tygodnia dla mnie.
Rewelka.
Pozdrawiam
Paweł
Bardzo dziękuję za miłe słowa!
Bardzo się cieszę,że  swoją pracą zrobiłem Wam wszystkim przyjemność! PDT_Armataz_01_11 :mrgreen:
Fakt ogląda się przyjemnie tylko do takiego starocia to powinieneś zrobić inną podstawkę (bez betonu i malowanych linii), bo na tej wygląda jak współczesna replika.
Bo to jest współczesna replika...  Tongue Wink
OK, uwagi przyjęte do wiadomości! Smile
Mariusz moje gratulacje model super, galeria również teraz model tygodnia  PDT_Armataz_01_34. Zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie Skrzydła Wielkiej Wojny.
Przepięknie wykonany model i efektownie zaprezentowany nie może się nie podobać. Podziwiam umiejętności.

:milbravo: :milbravo: :milbravo:
A ja mam pytanko, z czego zrobiona trawka? Gotowiec zakupiony gdzieś, jeśli tak to można prosić o informację?
PawleO - dziękuję za zaproszenie, ale chyba nie załapuję się na kryteria wymagane w konkursie( przekroczenie terminu rozpoczęcia budowy ; zacząłem na długo przed ogłoszeniem konkursu). Nie chcę się wypowiadać,bo nie mogę tak na szybko znaleźć regulaminu konkursu - myślę,że trzeba by pewne sprawy ustalić na priv.(maile).Ale jeszcze raz dziekuję za propozycję!

Camillo - trawka-to arkusz gotowej tzw.trawki kolejowej zakupiony dawno temu w sklepie modelarskim.

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie modelu!
:milbravo: Gratulacje, model prezentuje się świetnie. Chciało by się skleić szmatkopłata, ale te naciągi?  :roll:
PS: Paweł Cię zaprasza do konkursu z następnym szmatopłatkiem, równie pięknym. Wink
Tak się składa,że następny będzie tez dwupłat,nawet dzisiaj wyciąłem pierwsze części  Tongue Ale czas trwania konkursu dla takiego długodystansowca jak ja ( czytaj - przewlekająca się relacja  :mrgreenSmile uniemożliwia mi załapanie się na uczestnictwo...
(10-10-2013, 10:26)MARIUSZ_G link napisał(a):( czytaj - przewlekająca się relacja  :mrgreenSmile
Doświadczenie zdobyte przy klejeniu SE 5a powinno zaprocentować i kolejny dwupłat szybko pójdzie  :razz:
Do końca lipca 2014 masa czasu, przecież na PRZECISZÓW trzeba we wrześniu... z czymś :roll:
Oki.
Czas pokaże... Cool
Nie będę się czaił po kątach z relacją i wszyscy zobaczymy jak to wyjdzie. Pozdrawiam tymczasem! PDT_Armataz_01_34

P.S.
Znalazła się jeszcze jedna fotka:
[Obrazek: th_DSC03140_zpsef517a85.jpg]