PaperModels.pl

Pełna wersja: Typ 97 - Shinhoto Chi-Ha Model Hobby nr1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich po dłuższej przerwie  PDT_Armataz_01_27. Dzisiaj zaprezentuje model nr 4 Big Grin. Myślę, że wydawnictwo jest wszystkim doskonale znane, słynie z wydawania świetnych projektów. Model nad którym pracowałem nie sprawiał większych problemów, jak zwykle wszystkie błędy po mojej stronie  :mrgreen:. Po raz pierwszy spróbowałem swoich sił z nitowaniem, jak wyszło sami zobaczycie. Sklejając drugi raz, pewne elementy wykonałbym inaczej. Mam nadzieję, że zdobytą wiedzę spożytkuję na drugiej wersji tego czołgu. Jednak jest to dalsza perspektywa :razz:. Model polecam każdemu, dłubanina w sam raz na dłuższe wieczory PDT_Armataz_01_34
[Obrazek: th_DSCF2540_zpsd5787cd9.jpg] [Obrazek: th_DSCF2545_zps8008f9c5.jpg] [Obrazek: th_DSCF2556_zps6fac3f4e.jpg] [Obrazek: th_DSCF2560_zps98f712d3.jpg] [Obrazek: th_DSCF2571_zpsefbd0b47.jpg] [Obrazek: th_DSCF2584_zps625eb50f.jpg] [Obrazek: th_DSCF2590_zps10199a17.jpg] [Obrazek: th_DSCF2595_zps638ab944.jpg] [Obrazek: th_DSCF2596_zps13ada51d.jpg] [Obrazek: th_DSCF2597_zps94b66a3d.jpg] [Obrazek: th_DSCF2599_zpsc4bef69a.jpg] [Obrazek: th_DSCF2600_zpse39badd9.jpg] [Obrazek: th_DSCF2602_zps4cb5f7ba.jpg] [Obrazek: th_DSCF2604_zpsbb8c7fa8.jpg] [Obrazek: th_DSCF2606_zps98b7a630.jpg] [Obrazek: th_DSCF2610_zps1cd3b771.jpg] 
Wygląda przyzwoicie - po prostu podoba się, gratuluję ukończenia modelu.
Bardzo fajny model! Podoba mi się!
Szkoda, że nie było relacji, ale wiem jak to jest.
Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Bardzo się podoba, czyściutki , super sklejony modelik  :milbravo: :milbravo:
Jedno ,,ALE", kolor tej siateczki mogłeś dobrać lepiej :twisted:
Bardzo ładnie i czysto sklejony model. powiem nawet, że wzorcowo. Zastanawia mnie tylko zwis gąsienic. Nie wiem, czy przy tak dużym luzie gąsienice by po prostu nie pospadały?
Tym niemniej brawo.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
I ja gratuluję czyściutko sklejonego pełzacza  :milbravo:

Też mi się wydaje, że zwis gąsienic jest trochę za duży - o jedno ogniwo za dużo?
Dzięki za opinie  :-D. Zbin, masz rację kolory nie są idealnie dobrane, jednak cieszę się, że w ogóle udało mi się to ustrojstwo pomalować. Następnym razem muszę pomyśleć o innym materiale. Co do gąsienic to może macie rację, sam się zastanawiałem dlaczego nie mają być napięte. Zrobiłem podobnie jak autor surówki. Jednak gdyby był to duży błąd, jestem w stanie je skorygować Wink
Wygląda na to,że zwis gąsienic jest w porządku. taka ciekawostka.
http://farm9.staticflickr.com/8428/77181...b4ba_z.jpg
Mi się bardzo podoba, moje gratulacje za wykonanie solidnego modelu!
Dziękuję wszystkim za opinie  PDT_Armataz_01_24. Naprawdę mobilizuje do dalszej pracy  PDT_Armataz_01_34 Dzięki Piotreq za rozwiązanie zagadki, wygląda na to, że nie muszę nic zmieniać  Wink
Windir - całkiem fajna pancerka Ci wyszła. Powiedz lepiej co teraz będzie na macie i czy będzie relacja???
Spóźnione, ale szczere gratulację! Sprzedałem ten model, a teraz patrząc na Twoje wykonanie żałuję, bo chętnie bym go skleił.
Ja tam na czołgach za bardzo się nie znam ale ten jest ładny (czołg)  :mrgreen:
A wykonanie bardzo ładne  PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam
Piękny, ale mam pytanie techniczne. Do tego modelu jest przewidziany karton m.in. o grubości 0.8 i 1.5 mm - da się to obejść tzn. ten 0.8 na 1 mm?, czy trzeba poszukać tych grubości? ("mój sklep" ich nie ma i nie wiem gdzie się o nie postarać w Wwie, jeżeli nie korzystam z allegro Smile
Pozdrawiam
Jeszcze raz wszystkim dzięki  Smile Miło się czyta wasze komentarze  :mrgreen: Jasiek, spraw sobie nowego, bo naprawdę warto, świetne opracowanie z którego można dużo wyciągnąć Wink  troit22: śmiało możesz korzystać z 1mm tekturki Wink dzięki Schiller, aktualnie na macie leży Sherman III z Waku Wink Relacja może będzie, choć czasu mam jak na lekarstwo  Sad