PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] USS Oklahoma BB 37 Modelik 1:200
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w galerii :grin:
Po niespełna dziewięciu miesiącach "Oklahoma" skończona PDT_Armataz_01_25
Ogólnie model nie przysparzał większych problemów, jedynie kadłub na pewno wymaga wypełnienia. W poszyciu dna jedna oklejka jest skoszona ale jest to do naprawienia.
Jeżeli chodzi resztę, to wszystko pasowało idealnie i tylko słabe rysunki i brak schematów olinowania nastręczało trochę problemów.
Pora na zdjęcia
  [Obrazek: 28031_zps224d1148.jpg] [Obrazek: 28037_zps2bacc467.jpg] [Obrazek: 28040_zps03a13a2a.jpg] [Obrazek: 28038_zps75314a67.jpg]
[Obrazek: th_28028_zps6a75b796.jpg] [Obrazek: th_28023_zps60d8d08e.jpg] [Obrazek: th_28020_zps373ac70e.jpg] [Obrazek: th_28064_zpscc9ef464.jpg] [Obrazek: th_28019_zps6d7fb68d.jpg] [Obrazek: th_28063_zps214db2c0.jpg] [Obrazek: th_28060_zps6d90a1d7.jpg] [Obrazek: th_28011_zpsb649651e.jpg] [Obrazek: th_28039_zps72aabd09.jpg] [Obrazek: th_28010_zpsc4ffd8b2.jpg] [Obrazek: th_28008_zpsa0a0ff8a.jpg] [Obrazek: th_28051_zpsac84631f.jpg] [Obrazek: th_28036_zpsbbddf5af.jpg] [Obrazek: th_28005_zps1c3e5b81.jpg]
Do następnej relacji Smile
Gratuluję ukończenia modelu  :milbravo:.
Zawsze podziwiam okrętowców za cierpliwość i tą druciarnię :mrgreen:
Witam.
Tez gratuluję ukończenia pięknego modelu okrętu.  Czekam na jakąś fajną następną relację.

Pozdrawiam Michał.
9 miesięcy na budowę pancernika to dla mnie tempo zaiste ekspresowe. Efekt piękny. Ja również podziwiam okrętowców za ten ogrom pracy, jaki należy włożyć w wykonanie jednego modelu, chociaż nie twierdzę, że nie chciałoby się po latach spróbować skleić jakiegoś dużego kajaka. W tej materii są jednak jeszcze inne przeszkody do pokonania/przekonania.  :wink:
Podziwiam efekt i pozdrawiam.

P. S. Mniemam, że kolejny model to również będzie hamerykanckie pływadło? Zostało jeszcze 6 takich dużych z Pearl Harbor, że o innych nie wspomnę.
Piękny model! Tylko pogratulować efektu końcowego. Tempo budowy rzeczywiście godne podziwu. Czy będzie okazja pogapic się na model na memoriale w Gdańsku?
Dołączam się do gratulacji, przebrnąłeś przez te opracowanie z bardzo dobrym wynikiem :milbravo:
Gratulacje! Świetna robota i to w 9 miesięcy. A tyle było pisania o niesklejalności kadłuba. Jednak da się. Jeszcze raz gratuluję i czekam na kolejną relację.

Pozdrawiam.
No nareszcie galeria! Nareszcie, bo prapremiera była na szczecińskim Paprykarzu Smile

Gratulowałem ci na konkursie, pogratuluję i tutaj - świetny model. :milbravo:
Cieszę się, że model się podoba. Co prawda zdjęcia mogły by być lepsze ale coś mi ostrość uciekła.
Yogi -  mam nadzieję, że Twój "Invincible" również zawita na Memoriał :-D
Gratulacje jeszcze raz teraz wiesz za co się masz brać masz dwie opcje  PDT_Armataz_01_36 Pozdro
  ... - a ja nic narzucał ani przypominał nie będę. Proszę, tematykę raz obraną kontynuuj. Detale nie są istotne. Sam wiesz najlepiej, co Ci pasuje. Twoja konsekwencja w drążeniu tematu jest wspaniała.
  GRATULACJE? - trochę to za mało, biorąc pod uwagę czas i jakość wykonania - aliści cóż więcej można powiedzieć?
  No, ale musi już tak zostać. Herbatka z czekoladą zawsze czeka na Ciebie! (Tymek również!)
  O czym przypominam.
                    - ZbiG -
           
Taa, plan jest taki żeby przytargac model na MemoriałSmile
Gratulacje. Wyszło ci super. Podziwiam zwłaszcza czystość klejenia, z którą ja sam ciągle mam problemy.
Fajny pływak. Gratuluję
Oczywiście i ja dołączam się do gratulacji za tą sklejoną fortecę okrętową, jak najdzie mnie brak weny już wiem gdzie mam się zalogować  PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_14 PDT_Armataz_01_18
I ja się dołączę. Wymagająca bryła, tym bardziej gratuluję  PDT_Armataz_01_34
Kawał ładnego modelu. Brawo.
pozdr.
Marcin
Zacny model, gratuluję!
Model super, kawał porządnie sklejonego okrętu.  :milbravo:
Ale, ... zdjęcia  PDT_Armataz_01_33 nieostre, ziarniste, i jeszcze ta flaga w tle. Każdy ma prawo sympatyzować z kim chce ale gwiazdki i paski odbioru nie poprawiają. Jak na końcowa galerie to  PDT_Armataz_01_07
Ale, ... zdjęcia PDT_Armataz_01_34 fajne. Fajny pomysł z flagą :milbravo:.
Co do modelu, to też fajny. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że ładny (tylko
ta góra lodowa na drodze jego dziobu... :twistedSmile. Widać, że z modelu na model
bardzo podnosisz jakość wykonania. Niedługo będzie można mówić do Ciebie - Miszczu -
Pozdrawiam
Cześć Radzias  :mrgreen:

Gratuluję ukończenia okrętu, prezentuje się nader smacznie  Wink
Nie wiem czy się Koledzy zgodzą, ale w moim odczuciu ukończenie pływadła w 1-200 to święto całego światka modelarskiego.

Jeszcze raz gratulacje i niech nowy "mebel" cieszy oko domowników i napusza dumą stoczniowca.
Ukłony,
Arovist

P.S. A Amerykanie to już wiedzą, gdzie postawią Ci ten pomnik?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jest mi bardzo miło, że "Oklahoma" się podoba  :-) i z tego miejsca obiecuję :
- będzie następna relacja :-)
- będzie to okret :grin:
- a jaka bandera to się domyślcie :mrgreen:
Arovist, miło Cie widzieć Smile Jeżeli chodzi o pomnik  to liczę, że w Gdańsku, bo słyszałem, że chcą "Teciaka" z Al. Zwycięstwa usunąć :grin:
  To tego teciaka złomiarze jeszcze nie zajumali??? No, to już najwyższa pora, aby kilku żulów z wózkami na złom go wywieźli...
  Pomnik niejakiego radziasa akurat we w tem mniejscu pasuje: - przecie to o rzut beretem od Twojego "miejsca zadomowienia"!
  Trudno o lepszą lokalizację. To wspaniały pomysł!