PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Statek rzeczny "BAŁTYK" - GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: th_IMG_0694_zpsa8cd7f95.jpg][Obrazek: th_IMG_0696_zpsbcbe8161.jpg][Obrazek: th_IMG_0695_zpsa791b3bf.jpg][Obrazek: th_IMG_0693_zps57bacd0a.jpg][Obrazek: th_IMG_0692_zps0dd38397.jpg][Obrazek: th_IMG_0691_zpsed846eda.jpg][Obrazek: th_IMG_0685_zpsb3f2bce0.jpg][Obrazek: th_IMG_0686_zps093ed3a7.jpg][Obrazek: th_IMG_0689_zpscc903f86.jpg][Obrazek: th_IMG_0690_zps03691b70.jpg][Obrazek: th_IMG_0683_zps1405237f.jpg]
Big Grin
Bardzo twórczo się lenisz  :milbravo: I jeszcze chcesz mi wmówić, że nie lubisz takich małych detali i części Big Grin Nie wierzę widząc to co pokazałeś. Ładne, ładnie zrobione. Odnośnie relingów: nie wiem jak jest w opracowaniu napisane, ale teraz jak popatrzyłem na zdjęcia, wydaje mi się, że kratka była przewidziana tylko na górny pokład, na dolnym zaś std reling od końca do końca...... a jeśli zabrakło, to ja bym tak to zrobił i udawał, że tak ma być Big Grin

po powiększeniu tutaj można coś takiego zauważyć....

PDT_Armataz_01_34
ZbiG- Zakład
        budowy
        i
        Gawęd rozmaitych. Czyli nie mniej ni więcej tylko zawsze fajne modele podane w nietuzinkowy sposób.
Jak zwykle piękny model.
Więcej wypowiem się w piątek.
:milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Pozdrawiam
Piękny!! Albowiem. Wink  :milbravo:
Ładny model, bez dwóch zdań! Pływadła bez luf też są piękne.
  Dziękuję, Jakubie. Gdybym widział wcześniej te obrazki, to nie pie-e-e-r -tfu! nie pie-e-ścił się z tak z temi relingami: zrobiłbym proste, jednorzędowe - i, - szlusss! Nie brałbym również tych "leserków", których nota bene tylko połowę dostałem; - nie byłyby potrzebne!
  Mądry Polak...
  Jedno wiem: w życiu nie wezmę do modelu żadnych laserków!!!. Raczej zrezygnuję z modelu, jeśli innej opcji nie będzie.
  Laserki naraziły mię na stratę czasu i pieniędzy.
  A na "DZIKA" - reflektuję. Mam nadzieję, iż jest to opcja bez "leserków"?
  Reszta - na PW.
Bardzo fajnie ci to wyszło. Obejrzę go sobie niedługo pewnie na żywo.
PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Zaiste, ciekawie i zagadkowo wyglądają te płoty postawione na ogrodzenie w Twoim modelu. PDT_Armataz_01_22
Czy mnie pamięć myli, czy ZbiG twierdził zawsze, że sklejać pływadeł nie umie? Patrzę na zdjęcia i stwierdzam, że jednak pamięć mi szwankuje. Świetny "łopaciak" :-)  PDT_Armataz_01_34
P.S. Kotwica z wycinanki czy robiłeś ją "na swoją metodę" jakoś?
Bardzo ładny model!  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
  Bartku. Kotwica z wycinanki. Bardzo łatwo się ją robiło: - tu duże brawa dla Autora! Cała trudność polegała tylko na naklejeniu na tekturkkę grubości 0,8 mm (twardą!), dokładnym wycięciu i sklejeniu. No, oczywista, trzeba było zamalować to żelazo na czarno, co uczyniłem farbką pod tytułem "EMAIL COLOR - Matt 9" firmy "Revell". Łańcuszek zakupiony w sklepiku modelarskim. Pomalowany również tą farbką.