PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] XF-85 Goblin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Poniżej przedstawiam galerię niedawno ukończonego samolotu XF-85 Goblin z wydawnictwa Orlik.
Do modelu używane były wręgi wycinane laserem (pasują bardzo dobrze), retusz srebrnym pisakiem "Snowman"
Model prezentuje bez wózka, którego nie dokończyłem za sprawą mojej żony.
Wspólnie z żoną około 9 miesięcy temu zaczęliśmy wspólny projekt, który dzisiaj na upartego postanowiła zakończać. Ja do tego projektu muszę zająć się walorką, czyli wszystkiego rodzaju  specjalistyczną chemią, i specjalnymi środkami transportu.

Wózek powstanie w wolnym czasie i wystawiony wraz z samolotem na forum.

Pozdrawiam

Z racji tego że żona i synuś przebywają jeszcze w szpitalu, postanowiłem zlepić wózek do swojego Goblina.
Pozdrawiam

[Obrazek: th_7.jpg] [Obrazek: th_6.jpg] [Obrazek: th_5.jpg] [Obrazek: th_4.jpg] [Obrazek: th_2.jpg] [Obrazek: th_3.jpg] [Obrazek: th_1.jpg] [Obrazek: th_13.jpg] [Obrazek: th_12.jpg] [Obrazek: th_11.jpg] [Obrazek: th_10.jpg] [Obrazek: th_9.jpg] [Obrazek: th_8.jpg]
Wow! Jeden z moich ulubionych ixów! Tylko nie mogę go pooglądać bo nie coś fotki nie banglają - pisze że nie ma takich plików...

PS: nie ma to jak radość przy rozpoczynaniu nowego "projektu" ;-)

edit: już hulają foty - dobra robota!
Witam,
aten nowy projekt to dziewczyna czy chłopak???
Model super!
Ważne, żeby zdrowe i żeby modelarz było Big Grin Resztę się pogodzi.... Big Grin
Gratuluję projektów Smile
Witam

Do galerii dołączyłem zdjęcia z wózkiem.
P.S
A synuś na pewno będzie modelarzem Smile Po coś tatuś zbiera tą całą makulaturę .

Pozdrawiam