PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] ORP Orzeł 1:200 Answer + powitanie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie.

Ponieważ dzisiaj zarejestrowałem się wreszcie na tym forum, to chciałbym się przedstawić. Mam na imię Krzysztof, mieszkam w Kołobrzegu i od ok. 3 lat zajmuje się modelarstwem kartonowym.

Na powitanie chciałbym wam pokazać model ORP Orzeł ukończony w zeszłym roku.
Jest to mój czwarty model kartonowy w życiu i pierwszy, który ośmielam się pokazać na tym forum.
Poniżej efekty mojej frajdolarskiej roboty:

[Obrazek: thumb_orzel01.jpg] [Obrazek: thumb_orzel02.jpg] [Obrazek: thumb_orzel03.jpg] [Obrazek: thumb_orzel04.jpg] [Obrazek: thumb_orzel05.jpg] [Obrazek: thumb_orzel06.jpg] [Obrazek: thumb_orzel07.jpg] [Obrazek: thumb_orzel08.jpg] [Obrazek: thumb_orzel09.jpg] [Obrazek: thumb_orzel14.jpg] [Obrazek: thumb_orzel10.jpg] [Obrazek: thumb_orzel11.jpg] [Obrazek: thumb_orzel12.jpg] [Obrazek: thumb_orzel13.jpg]

Sorry za tło, ale ciężko jest uchwycić praktycznie całkiem czarny model na białym tle. Na tym wygląda trochę lepiej.

Jak widać muszę jeszcze popracować nad klejeniem poszycia, bo w paru miejscach za mocno docisnąłem do wręg i wyszły krowie żebra.

Pokusiłem się też o następującą waloryzację:
- przeszklenie kiosku
- poręcze na kiosku
- niski reling na pokładzie
- topy flagsztoków
- podstawka własnego projektu
- kilka elementów zostało pomalowanych (np. śruba)

Oczywiście będę wdzięczny za wszelkie krytyczne uwagi.
Witamy na forum :-)
Model prezentuje się nie źle , czekamy na pierwszą relację ,oczywiście zawsze możemy poradzić :-)