PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Koga Elbląska z 1350 r. - MM 9/2000, 1:100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szanownych forumowiczów.

Jakiś czas temu ukończyłem waloryzowany model Kogi Elbląskiej z MM 9/2000. Poniżej kilka zdjęć:

Z lotu mewy:
[Obrazek: thumb_Gkoga1.jpg] [Obrazek: thumb_Gkoga2.jpg] [Obrazek: thumb_Gkoga3.jpg]
[Obrazek: thumb_Gkoga4.jpg] [Obrazek: thumb_Gkoga5.jpg] [Obrazek: thumb_Gkoga6.jpg]
[Obrazek: thumb_Gkoga7.jpg] [Obrazek: thumb_Gkoga8.jpg] [Obrazek: thumb_Gkoga9.jpg]
[Obrazek: thumb_GkogaC1.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaB9.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaB8.jpg]

Z tafli wody:
[Obrazek: thumb_Gkoga9.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA2.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA3.jpg]
[Obrazek: thumb_GkogaA1.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA4.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA5.jpg]

Kilka zbliżeń:
[Obrazek: thumb_GkogaB7.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaB6.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaB5.jpg]
[Obrazek: thumb_GkogaB4.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaB3.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaB2.jpg]
[Obrazek: thumb_GkogaB1.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA9.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA8.jpg]
[Obrazek: thumb_GkogaA7.jpg] [Obrazek: thumb_GkogaA6.jpg]

Model prosty w budowie - idealny na pierwszy żaglowiec. Dobry obiekt do waloryzacji. Od siebie dodałem pokłady z forniru, okucia steru i bukszprytu z blaszki miedzianej, półkluzy kotwiczne, poprawioną banderę i proporzec, dodatkowe olinowanie i "bambetle" na pokładzie.
Jak widać na zdjęciach nie ustrzegłem się baboli. Więcej było w relacji na Konradusie.
Fajny gratulacje.
Gratuluję, przepiękny model.  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Fajny model ulepiłeś :milbravo: :milbravo:
Kiedyś rajcowały mnie żaglowce, ale samoloty okazały się lepsze :razz:
  Czy to ta łódka, co we w Szczeciniu na niejakim paprykarzu wystawiona była? W takim razie mogę powiedzieć: piękna rzecz. Amen.
  Gratulacje już składałem, ale, dla pewności składam je raz jeszcze -
                              - ZbiG -
Gratulacje podwójne Confusedmile:
Jedne już były w Szczecinie, teraz drugie na forum :milbravo:
Pięknie wykonana łajba!  :milbravo:
Ha... Widzę że krzyżak poprawiłeś na maszcie Tongue Świetna robota, a nażywo robi jeszcze większe wrażenie  PDT_Armataz_01_34
Dziękuję kolegom za tak pozytywny odbiór. Jest mi bardzo miło.
ZbiGu - to ta sama, co ją do Szczecina przywiozłem, jeno trochę bałaganu na pokładzie dorobiłem, bo marudziliście że za dużo desek widać Wink
Bartek - krzyżyk poprawiałem, bo mi znowu odpadł i trzeba było nowy lepić.
Bardzo ładna !Big Grin