PaperModels.pl

Pełna wersja: Francuski pancernik Hoche GALERIA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 07326687d49e24c3m.jpg] [Obrazek: 3bf9d2ab8310f6f9m.jpg] [Obrazek: 52aaf68849d94cfcm.jpg] [Obrazek: ebe7248db06ab2b4m.jpg] [Obrazek: df30c724168e24b2m.jpg] [Obrazek: 30a587a60f2d1ef0m.jpg] [Obrazek: 197a8ece89e1ac2cm.jpg] [Obrazek: 8cc8e950e6eaab0am.jpg] [Obrazek: 1547133f8709ee34m.jpg] [Obrazek: 54c20cad335c1673m.jpg] [Obrazek: 3332d9510d6c8308m.jpg] [Obrazek: 0a2dfa15d5454483m.jpg] [Obrazek: 33149467e79b3444m.jpg] [Obrazek: 7fd14bd51ac8178dm.jpg] [Obrazek: be3c7039d792eca4m.jpg] [Obrazek: 2f59d0d54c39a51am.jpg]
Model skończony, galeria jest, trzeba pomału myśleć o innym modelu.
Dziękuje wszystkim odwiedzającym moją relację i przede wszystkim tym, bez
których model nie został by skończony.
Dziękuję.
Robert
Ps.
Japoński Polak skleił Francuza :twisted:
  Gratulacji już tyle zebrałeś, że chyba masz już lekki ich przesyt; no, niech tam;
  - jeszcze raz: GRATULUJĘ.
  Tym razem - ładnej galerii.
                - ZbiG -
MISZCZU jak Cię żona wygoni z tem Francuzem to masz całą półkę w gablocie na Działdowskiej  :mil11:. A jak zrobisz Rosiję to i druga się znajdzie.
Witam.
Gratuluję i czekam na kolejną relację.
Szanowny Panie Prezesie.
Sprawdzałem, niestety półki na Działdowskiej są za niskie...
Chociaż pomysł nawet ciekawy.
Poszerzymy gablotę.Czego sie nie robi dla naszego CHAMPIONA Big Grin. ps. W galerii nie ma sensownego zdjęcia na fotkę tygodnia My Mister.
Zawszę mogę jeszcze jakieś foty dolożyć :mrgreen:
No to rusz zadek spod ściany z medalem.
Piękna robota, piękny model.  :milbravo:

Możesz coś zrobić z linami, na których wiszą szalupy? Bardziej naciągnięte będą wyglądać bardziej naturalnie, jakby napięte pod ciężarem szalup.
Pięknie się "brzydal" prezentuje, moje gratulacje! :milbravo:
Myśl, myśl o następnym modelu, co by skalpel nie zardzewiał...
Dobra robota  PDT_Armataz_01_34

Czy jet szansa ,w niedalekiej przyszłości zobaczyć tego żabojada na ziemi śląskiej  :?:
Gratuluję, jest na co popatrzeć!
Czy te czarne bloczki to takie duże mają być, bo jakoś w oczy kolą. Ale i tak jest fajnie  :-P
Dzięki za dobre słowa. Nic tak nie sprawia przyjemności jak czyjeś pochwały :mrgreen:
zablo - niedługo ruszam z nowym projektem.
ZbiG - gratulacji nigdy dosyć PDT_Armataz_01_28
Bartko - niestety, jedyne wyjście to zrobić od nowa i z innego materiału.
Naciągnąć się nie da, gdyż żurawiki są przyklejone na styk do nadbudówki. Odklejają się.
Wiem coś o tym :evil:
yogi - myślę, myślę :mrgreen:
mari - żabojad raczej zacumował na stałe do nabrzeża. Nie jest to model z gatunku "wystawowych".
Tuco - bloczki to tylko i wyłącznie moja fantazja. Duże? Duże PDT_Armataz_01_27
Gartuluję modelu, cieszy oko i temat i wykonanie. Czekam na nastepny :-)
Zobaczymy do czego będzie podobny :-)
Pzdr
Jednak cuda się zdarzają  :grin:
Gratuluje galerii, bo za medal już było i czekam na nowa relację Miszczu PDT_Armataz_01_34
Nie było łatwo, ale się udało, gratulacje PDT_Armataz_01_34 Następne oczywiście pływadło? Japońskie?  PDT_Armataz_01_28
Gratuluję ciekawego tematu i bardzo fajnie sklejonego modelu.
Proponowałbym tylko trochę pomiętolić bandery. Takie proste wyglądają nienaturalnie.

Pozdrawiam i czekam na następny model.
Ja również przyłączam się do gratulacji.
No Robciu, nie popisałeś się. Mam na myśli głównie galerię. Raz że temat o znikomej atrakcyjności to jeszcze tak tandetnie sfotografowany. Jakbym modelu nie widział na żywo to do galerii raczej bym nie zajrzał (vide fotki). O ile kleić umiesz i wychodzi Ci to całkiem sensownie to postaraj się trochę lepiej zaprezentować swoją pracę.
Czekam na kolejną relację i w przyszłości na galerię na której będzie miło zawiesić swój wzrok.
Trzym poziom i się. Smile
Luke - pływadło - tak, japońskie - nie PDT_Armataz_01_28
Spychacz - dzięki za miłe słowa. Co do bander, to już zostałem wcześniej
opie....ny. Następne będą wymiętolone :mrgreen:
Piter - dzięki
ceva - za bardzo nie kumam o co Ci chodzi z fotkami. Fakt, że jedna jest
lekko nieostra, ale reszta? Za ciemne? Za jasne? Może nic nie widać?
radzias - dziękuję mój padawanie :twisted: