PaperModels.pl

Pełna wersja: [galeria] hawker Hurricane Mk.IIC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,

prace nad Hurrasiem dobiegły końca. Dzisiaj pomalowałem go lakierem matowym Pactra i przyznam - jestem zadowolony z efektu. Mówię o tym dlatego, ponieważ pierwszy raz użyłem aerografu (od teraz bez niego ani rusz...;-)))
Fakt, że czekam na lakier Humbrola, nie oznacza że nie użyję go przy następnych modelach. Uważam jednak, że efekt krycia lakierem akrylowym jest, jak dla mnie, wystarczający.
Chciałbym przy okazji podziękować "Mistrzom aerografu..." - Marcinowi Grygielowi oraz Andrzejowi Surmaczowi - za cenne wskazówki i rady, które przydały się przy malowaniu huragana, a które z pewnością będę wdrażał przy kolejnych modelach - dzięki chłopaki;-)))

poniżej moje wypociny...

[Obrazek: th_13.jpg] [Obrazek: th_12.jpg] [Obrazek: th_11.jpg] [Obrazek: th_10.jpg] [Obrazek: th_9.jpg] [Obrazek: th_8.jpg] [Obrazek: th_7.jpg] [Obrazek: th_6.jpg] [Obrazek: th_5.jpg] [Obrazek: th_4.jpg] [Obrazek: th_3.jpg] [Obrazek: th_2.jpg] [Obrazek: th_1.jpg]

pozdr. Łukasz