PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Brewster ''Buffalo" Mk.l kk 3/2007 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko ;D od dłuzszego czasu podglądam forum i nadszedł czas pokazac moje modele ;D mam 15 lat w tym roku, chodze na modelarnie z Bizonem, Revanem i Masterem Blasterem xD jak by nie oni to nie umiałbym kleić tak jak teraz mi to idzie i nie poznałbym wielu modelarzy xD według mnie ten model jak narazie najlepiej mi wyszedł, poświęcałem mu dużo czasu ;D macie tutaj kilka fotek ;D
[Obrazek: th_IMG_0008_zps61f4ff24.jpg] [Obrazek: th_IMG_0007_zpsdbe7ce3d.jpg] [Obrazek: th_IMG_0006_zpse0c3cb2b.jpg] [Obrazek: th_IMG_0005_zps1aaa3333.jpg] [Obrazek: th_IMG_0004_zpsd49a4aad.jpg] [Obrazek: th_IMG_0002_zps235b1977.jpg] [Obrazek: th_IMG_0001_zps3d73c1fb.jpg]
liczę na krytykę ;D
PDT_Armataz_01_34
Widać praca z grupą "wyjadaczy" przynosi efekty.Ten model nie jest wbrew pozorom taki łatwy na jakiego wygląda. Trzeba trochę pomyśleć przy klejeniu kadłuba. Wydaje mi się że Zero KK jest łatwiejszy.
Gratuluje, teraz tylko podretuszować co nieco, ale nawet bez tego piękny debiut.
dziękuje ;D bez nich nie umiałbym prawie nic zrobić przez te 2 lata col tam chodzę są efekty ;D zero z kk już kleiłem 1,5 roku tem i mam plan znów go zrobić ;D
Witam
No ładnie , ładnie , jeszcze troszkę , a za nie długo powalisz nas takimi modelami Confusedhock:
Bardzo fajny model wykonałeś  :milbravo:
Czekam na dalsze wykony z Twojej strony.
Pozdrawiam
Bardzo przyzwoity debiut na forum, brawa! Jak już zauważył Vincent, przydałoby się tu i tam podretuszować i będzie ładny samolocik PDT_Armataz_01_34. Na przyszłość pamiętaj przy pokazywaniu galerii o kilku zdjęciach "newralgicznych" detali. Diabeł zawsze ;-) tkwi w szczegółach.
Zdradź jak wykonałeś osłonę kabiny...
dziękuje bardzo ;D a osłonę przykleiłem budasiem na grubszą folię z jakiegoś pudełka po zabawce xD
Oj, już tak kolegi nie chwalcie bo się jeszcze zawstydzi  :mrgreen:

ps. Fajny model  :milbravo:
dziękuje ;D następnym razem będzie relacja po zakończeniu obecnego modelu który jest już na ukończeniu ;D