PaperModels.pl

Pełna wersja: Oszukany czuje sie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem sie z Wami podzielić z pewną niemiłą sytuacja. Mianowicie:

postanowiłem kupić do modelu troszkę wyciętych laserowo śrubek, wiec wpisałem w googlu odpowiednie hasło i TADAH! Wyskoczyła mi strona Answer, natychmiast się zarejestrowałem, aktywowałem konto i przystąpiłem do zakupów. wrzuciłem co trzeba do wirtualnego koszyka, zamówiłem, przelałem pieniądze na konto którego nr przyszedł w mailu i czekałem. czekam kilka dni, paczka nie dochodzi a w statusie zamówienie napisane ze czeka na przelew. Napisałem na adres sklepu maila, na który to otrzymałem odpowiedź ze sklep jest nieczynny i ze takowa informacja istnieje na stronie głównej (na którą to faktycznie wcześniej nie zaglądałem-mój błąd)i ze wszystkie zamówienia realizowane bedą nawet z kilkunastodniowym opóźnieniem. Pomyślałem ze nie ma problemu bo model klei się powoli i można potem podoklejać śrubeczki, poinformowałem także ze jesli jest jakiś problem z realizacja to mogą po prostu przelać mi wpłacone im wcześniej pieniądze na moje konto. I na tym sie skończyło, kontakt się urwał. Niedługo mija 2 miesiące jak śrubki zamówiłem, nie dostałem ani śrubek ani pieniędzy. Skontaktować w żaden sposób się nie idzie, na maile nikt nie odpisuje. Nie mam sie zamiaru z nikim sądzić o 50 zł, ale jestem takim stanem rzeczy zbulwersowany.

To tak na przestrogę tym co jeszcze nie mieli okazji z tego sklepu korzystać. NIE zamawiać tam nic bo sklep jest nieczynny( pomijając fakt że wszystkie funkcje sklepu internetowego działają i pieniądze wpłacić można).
dziękuje za uwagę, pozdrawiam Smile
Łukasz Wąwoźny rok temu we Wrocławiu zapowiedział koniec działalności sklepu i wydawnictwa Answer. Wtedy to zaopatrzyłem się w większą ilość śrubek. Pojawił się z modelami jeszcze na konkursie w Przeciszowie. Już od dłuższego czasu wiadomo ,że nie można już na nic liczyć w tym sklepie.Niestety nie doczytałeś do końca ale myślę ,że na tych konkursach Wąwoźny jeszcze się pojawi i będzie okazja wyegzekwowania wpłaconych pieniędzy. Zobacz na stronie GPM-u może tam maja taki asortyment ,a są rzetelni w egzekwowaniu zamówień.

Pozdrawiam
Dzięki, Niestety nie widzę tam śrubek różnej wielkości. Może jakąś inną stronę ktoś zna?
Draf model?
http://www.sklep.orlik-models.pl/  Akcesoria -> Elementy wycinane laserowo i tam poszukujemy Smile
100 sztuk za 2,50zł z tego co zobaczyłem Smile
Xqwzts odezwij sie w tej sprawie do mnie na PW.
Ja już mam 3 termin wyznaczony na dojście przesyłki i czekam Smile kwota 289.80  Confusedhock: no tak mnie coś podkusiło i zamawiałem, zamawiałem i jak zamówiłem to po kilku dniach zaczaiłem, że sklep nie czynny. Ale po telefonie dowiedziałem się, że zamówienie będzie zrealizowane.

PS: Zamówienie złożyłem 12 marca więc nie czekam tak długo jak Ty kolego.
Konsultowałem sie z pewna osobą i wydaje mi sie ze sprawa zostanie rozwiązana.
Sprawa niepoważnie potraktowana. Jeśli wydawca zamyka działalność to niech do chol..y zamknie witrynę internetową. A nie liczy "na okazję".
Środowisko modelarskie nie jest hermetyczne i nie każdy ma info na ten temat.
Przykra sprawa.