PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] F-104 "Starfighter" - 1:33 KK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: th_IMG_0805_zpsff748fd0.jpg][Obrazek: th_IMG_0802_zps2d1022db.jpg][Obrazek: th_IMG_0806_zps51a88f9e.jpg][Obrazek: th_IMG_0807_zps34660c4d.jpg]
Ł A D N Y !!!
Impresje uwieńczone galerią! Gratuluje wykonania.  :milbravo:

kokosz

No pewnie że ładny. Aż nabrałem na niego ochoty. Ale nie... Najpierw skończyć zaczęte...
Tak czy inaczej, taką "rurę" zdało by się mieć w kolekcji. I tak czysto sklejoną.
A jednak...Długo Waści z tą,abstynencją modelarską nie zmogliście."Witwenmacher" meistrsztyk,a teraz relacja jakowaś !

pozdrawiam
ZACNY  :milbravo: Albowiem Wink
Kolejny model którego nie udało Ci się zepsuć Big Grin  :milbravo:
A najważniejsze, że palce (i nie tylko) zajęte były....
No to i ja pogratuluję ukończenia :milbravo: :milbravo:
Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, czemu te skrzydła tak nisko i te zbiorniki prawie szargane po ziemi są?
:milbravo:
... a to ktoś kabinkę podeśle, a to wnusia bez wiedzy obrazki wstawi i tak to nie ceniąc Twojego zdrowia, świadomie lub nie, zmusili Cię do szukania CIĄGU DALSZEGO. Martwię się jednak okrutnie o rękojmię Twojego zdrowia, bo lenistwo za cnotę uważasz nadzwyczajną i pielęgnujesz ją starannie ale czy ona, ta cnota za bardzo nie ucierpiała, bo presja doprowadziła do odnalezienia ciągu dalszego i galerii.
Lenistwo nie pozwoliło Ci na więcej niż 4 zdjęcia, czyli rękojmia zdrowia jednak ma się dobrze :mil11: :wink:
  Hehehehe - nie jest tak dobrze! Zewnętrzne zbiorniki spieprzone są wyraźnie - odwrotnie ustawione kolory. Nie ma się znów czym tak zachwycać... Kombinowałem tak długo, aż przekombinowałem. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, iż zauważyłem to dopiero po zawróceniu uwagi przez jednego z Kolegów - cały czas byłem przekonany, iż jest dobrze!
  A za miłe słowo -
                      DZIĘKUJĘ.
  PS: - specjalne podziękowanie przesyłam dla Michal_andy za przesłaną wytłoczkę kabiny.
Fajnie wyszedł !!!  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
No i skończony z ładnym rezultatem :milbravo:
Gratuluje wykonanie tego trudnego modelu,  :milbravo:
Brawo, ZbiG, widzę, że udało Ci się w końcu złapać tę (...) wenę i zmusić do wysiłku Smile
Nie jest to żaden okręt, więc wypowiadać się nie powinienem, ale
co mi tam :twisted:. Wykonanie w Twoim standardzie - czyli  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:.
Najbardziej cieszę z tego, że UKOŃCZYŁEŚ MODEL. Może resztę taż dokończysz? PDT_Armataz_01_28
Zbysiu, jeszcze raz  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:.
Pozdrawiam
Dołączę i ja. :-) Elegancka rura  :milbravo:.
Przy okazji podpiszę się pod propozycją Japończyka i.... może "rozpakujesz" ORP GROM?
Elegancko, lub nawet legancko jak to mówią niektórzy Smile . Bardzo zgrabna rura, i w efekcie jednak bez śmigła tudzież innych dodatków z impresji Smile.
  Nie spodziewałem się aż takiego oddźwięku! Wszystkim za miłe słowa bardzo, bardzo dziękuję.
  Nos do góry zadziera się mnie zupełnie nieprzystojnie, gdy wyrazy uznania czytam. Aliści zaraz sobie przypominam poprzestawiane kolory na zbiornikach i nos znów szybciutko wraca na swoje miejsce.
  Podsumowując: - jak zwykle, gdzieniegdzie szkielet był "przerasowany", a w innym miejscu zabrakło go zupełnie. Zabrakło dźwigara statecznika pionowego połączonego z kadłubem i lepszego "uwręgowienia" dziobu. W klapach i lotkach przydałoby się jakieś wypełnienie; Ich poszycie ma tendencję do zapadania się. Kółka zrobiłem obrotowe, a większość elementów kadłuba jest podklejonych podklejkami. Zamiast szkieletu statecznika poziomego jest odpowiednio zastrugany patyczek od od szaszłyków a statecznik podklejony jest podklejką i trzyma się bardzo dobrze. Szpikulec na dziobie zrobiony jest z rurki od WD-40 i owinięty białym paskiem, a całość wzmocniona jest drutem stalowym "fi" 0,8mm. Osadzenie szpikulca jest wewnątrz dziobu - w dodatkowej wrędze. Wzdłużny element grzbietowy pocięty został na granicach kolorów w celu łatwiejszego formowania, a po uformowaniu - wszystkie elementy zostały naklejone na spiłowany na półpłasko patyczek od szaszłyków, co dało bardzo mocny i nie uginający się pod naciskiem grzbiet. Z wnętrzem kokpitu się nie pieee..pieee - ściłem, A wytłoczkę oszklenia przysłał mi Michal_andy, za co podziękowania piękne Jego Osobie składam.
  I to by było na tyle.
  W przypadku pytań - służę wyjaśnieniami.
            - ZbiG - 
Wyszła śliczna rura  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Pozdrawiam
Całkiem zacnie. Zewnętrzne zbiorniczki są w kamuflażu zimowym po prostu  8)... Oglądając archiwalne zdjęcia tych samolotów natrafiłem na przynajmniej jedno, gdzie samolot miał założone zbiorniki znacznie różniące się odcieniami barw. Tak założyli i tak sobie latał. Nikomu to nie wadziło.

Mam nadzieję, że twoja relacja i galeria (pardon, "impresja") zachęci innych do klejenia tego modelu. Jest ładnie opracowany i po sklejeniu wygląda efektownie, a jednocześnie jego stopień trudności i złożoności nie przeraża.
Gratuluję zacnego "dżeta" na półce. :milbravo: