PaperModels.pl

Pełna wersja: SZD-21 Kobuz 3, 1:33, projekt własny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w galerii niniejszego modelu. Skala to tradycyjne 1:33.
O konstrukcji przeczytać można tutaj. Podziękowania dla kolegów OSTOI oraz TRH za uwagi pomocne przy powstawaniu modelu.

Poniżej galeria, wszelka opinia mile widziana:
[Obrazek: th_koztrzmd01_zps8d15513f.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd02_zps3cdb89e8.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd03_zps31302de8.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd04_zps18b605d0.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd05_zps188c941b.jpg]
[Obrazek: th_koztrzmd06_zps4614fece.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd07_zps67a19d3b.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd08_zpsb4b9ec84.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd09_zpsc9a076a3.jpg] [Obrazek: th_koztrzmd10_zps96828563.jpg]

edit. treść
Witam
To Ja pierwszy ,    Kiedy modelik będzie można zakupić .  Przyznam , że na takie projekty czekam PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam
  Gdzie i kiedy można dokonać zakupu tego latawca?
Witam,
publikacja to kwestia nieokreślonej przyszłości. Temat na tyle przypadł mi do gustu, że po prostu chciałem zbudować go "na półkę"  :wink:
  Przypadł do gustu? Temat? A nie pomyślałeś Waść o innych, którym temat ten także do gustu przypaść mógł? A? Nie wszystkie ludzie chcą zaraz latawce z karabinamy, panie, z działkamy, motoramy, rakietamy, - i ze szczym tam jeszcze...
  Oj, nieładnie, nieładnie...
Aj tam nie pomyślałem Wink Większość rzeczy ode mnie, a właściwie wszystkie nierakietne, niearmatnie, niepancerne  Smile