PaperModels.pl

Pełna wersja: fregata 1135.6 YG model 1:200
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dawno mnie tutaj nie było ,to może przypomnę się -galerią ostatnio sklejonego okrętu.
[Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg]

relacja tutaj http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=0&page=1
Przepiękny model  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Jeden z modelarzy powiedzał: Jeżeli spotkasz w porcie okręt z dumnie uniesionym dziobem to będzie to okręt rosyjski.  Wykonanie - bajka.  Chylę czoła.
Po przejrzeniu relacji z Konradusa nie pozostaje nic innego jak tylko przychylić się do pozytywnych komentarzy na temat wykonania modelu. Bryła okrętu wydaje się prosta, ale masa dupereli powoduje, że mło komu udało by się skończyć ten model na podobnym poziomie. Gratuluję i szczerze podziwiam.
Piękna fregata!  :milbravo:
Podwójne  :milbravo: :milbravo: za wyknanie drutologii!

Czy brak numeru burtowego i nazwy oznacza że została kupiona w sklepie na Krymie? Wink
Hastur - brak numeru burtowego oznacza że model nie przedstawia konkretnej jednostki , 6 sztuk jakie zwodowano należą do Indii . Model jak widać to jednostka Rosyjska która powstaje .
Piękny , piękny ach brak słów , żebym ja tak umiał , masakra  :milbravo:
Nic nie pozostało jak pogratulować tak pięknego cuda
GRATULUJE 
Śliczny okręt.
Gratulacje
Czy to aby na pewno karton? PDT_Armataz_01_23
Niezła robótka :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Wykonanie piękne. A czy ktoś się orientuje gdzie mógłbym zdobyć plany takiego właśnie kadłuba . Niedługo kończę  "Mayflowera"  i już nabrałem ochoty na kolejny model  .Tym razem nie będzie to tylko model do "oglądania "  .Bardzo zależy mi na planach kadłuba współczesnej korwety lub fregaty  .Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny .
Andreas, zlituj się nad nami oglądającymi i zapodaj jeszcze zbliżenia na detale, bo model piękny ulepiłeś!
Gratuluję!!
Dzięki za miłe słowa Smile
Michale zerknij w link z relacją , tam dużo zbliżeń .
Twoją relację znam - śledziłem ją na bieżąco. Po prostu bez detali galeria wydaje mi się nie pełna, ale nie nalegam  :wink:
Model nietypowy, rzadko spotykany, ciekawy.

Wykonanie najwyższych lotów. Gratuluję.