PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] PZL P-11c - MM 9/2003
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej :mrgreen:
Wreszcie sie zarejestrowałem i na tym forum, od przybytku głowa nie boli.
Pierwszy model, który pokazuję to PZL P-11C z MM 9/2003. Był to mój drugi model po kilku letniej przerwie w klejeniu. Dzisiaj już się trochę przykurzył, coś się odłamało itd. Skończył jako zabawka okolicznych dzieciaków
Opracowanie P-11C zamieszczone w MM swego czasu było o ile mi wiadomo najlepszym na rynku. Teraz to trochę się zmieniło, ukazał się model z wydawnictwa pana Halińskiego, który przebija wszystkie wcześniejsze opracowania. Model z MM zaprojektował pan Mistewicz, co gwarantuje dobre pasowanie części i świetne efekty końcowe. Osobiście największe problemy miałem z połączeniem płatów skrzydła, co widać na zdjęciach poniżej. papier w tym wydaniu jest dobrej jakości, ładnie się kształtuje. Nie zauważyłem też błędów w druku w moim egzemplarzu. Model retuszowałem kredkami pastelowymi i oczywiście musiałem go wyciapać. Polecam ten model praktycznie każdemu, może nie na pierwszy model w życiu, ale na któryś kolejny będzie idealny. Czas na zdjęcia.

[Obrazek: 016hy.th.jpg][Obrazek: 023zb1.th.jpg][Obrazek: 034hm1.th.jpg][Obrazek: 045xg.th.jpg]
[Obrazek: 050tr.th.jpg][Obrazek: 064gi.th.jpg][Obrazek: 078hd.th.jpg][Obrazek: 081ap.th.jpg]
[Obrazek: 097wn.th.jpg][Obrazek: 100ps.th.jpg][Obrazek: 118fi.th.jpg][Obrazek: 128ey.th.jpg]
[Obrazek: 147rf.th.jpg][Obrazek: 155bf.th.jpg][Obrazek: 167ww.th.jpg][Obrazek: 177fs.th.jpg]
[Obrazek: 188ih.th.jpg][Obrazek: 196bt.th.jpg][Obrazek: 205ba.th.jpg][Obrazek: 217wx1.th.jpg]

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_04