PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] need for speed... BELL X-1B YG MODEL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i zakończył się kredowy krzyż Pański... Smile

Zapraszam do komentowania.

[Obrazek: th_DSC00966_zpsc21e9641.jpg][Obrazek: th_DSC00967_zps5afbc833.jpg][Obrazek: th_DSC00968_zpsecee19d5.jpg][Obrazek: th_DSC00969_zps8dda2529.jpg][Obrazek: th_DSC00970_zpsf7df9cf3.jpg][Obrazek: th_DSC00971_zpsff92c52a.jpg][Obrazek: th_DSC00974_zps2e72b78e.jpg][Obrazek: th_DSC00975_zpsbf94dc45.jpg][Obrazek: th_DSC00977_zpsb090c4f0.jpg][Obrazek: th_DSC00978_zps33971840.jpg]


Bardzo ładnie wykonany model. Starannie, czysto, dokładnie. Choć mam wrażenie, że chyba stateczniki poziome lekko się przechyliły względem skrzydeł (a może to zdjęcie?)
Dla mnie: BOMBA ! Wygląda rewelacyjnie, kapitalnie "wyszedł" na zdjęciach. Fantastycznie kształtowany karton. Koła, podwozie, łączenie skrzydło-kadłub, część dziobowa, kabina... Wszystko super. No i inny od większości modeli. Brawo, chylę czoła...
Pozdrawiam,
Bohdan
Witam Łukaszu
Co ja mogę powiedzieć na model , chyba to że widziałem na własne oczy model i jest rewelacyjny , jak dla mnie bez żadnych Och, Ach i takie tam , po prostu pięknie się prezentował ,tylko jedna moja uwaga, gdzie ta ładna podstawka co !!! ;D ;D
Jeszcze raz moje gratulację ze szczerego serca przyjmij . Wink
Pozdrawiam
  Pooo...pie...ściło misię i gratulacje na relacji (haha - gra słów!) położyłem. Nie zmienia to jednak zasadniczo faktu.
Powiem krótko

Łoooł....

Świetna robota  :milbravo:

Pozdrawiam
Piękny.
Gratuluję i ja! Bardzo ładne kółka zrobiłeś. Szkoda że nie udało się w terminie konkursowym - na pewno model zająłby wysoką pozycję! Teraz tylko czekać na pomarańczowego X1 i ulepić braciszka do kompletu ;-)
Również podpisuję się pod gratulacjami  :milbravo: Tym bardziej że srebrna kreda to dosyć trudny materiał.
Aż prosi się o kilka fotek na tle błękitnego nieba  Big Grin
Może i krzyż podczas klejenia, ale wyszła za to świetna rura z niego Smile . Robi wrażenie jakość wykonania i czystość. No a do tego świetne zdjęcia bardzo mi się podoba, wygląda jak "żywy"  PDT_Armataz_01_34.
Myślę, że ostateczny efekt oddał z nawiązką trud włożony w ukształtowanie wymagającego kredowego papieru.  :milbravo:
Piękny 
:milbravo:
Miałem farta i widziałem prawie LIVE jak rura ,, się robiła " a w Koszęcinie komisja sędziowska podbiła certyfikat dobrej modelarskiej roboty Smile
Tak więc nic tylko oglądać i gratulować, kolejność wedle uwagi.
Genialnie sobie poradziłeś z tym modelem! Zwłaszcza że kreda nie jest zbyt wdzięcznym w obróbce materiałem. Dzięki Twojej galerii chyba cofnę decyzję o sprzedaży swojego egzemplarza ;-)

Za to za zdjęcia to powinieneś w łeb dostać. Brzydkie, szarobure. Ładuj model w karton i w te pędy na jakieś stare lotnisko albo nieużywany kawałek autostrady zrób zdjęcia w takim stylu: http://x1.xtremeprototypes.com/common/im...x1_FSX.jpg