PaperModels.pl

Pełna wersja: Problem z gąsienicami "Tiger" Ausf.H1 z MM 4-5/98
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam , jestem w trakcie sklejanie mojego pierwszego modelu ze stajni MM a mianowicie Tygrysa Ausf.H1 i napotkałem dość spory problem otóż dwie części gąsienic uległy dewastacji i nie da się ich już odratować,Próbowałem skanować to co zostało i drukować na bloku tech ale daje to opłakany efekt.Patrzyłem na laserowe ale są dość drogie , za ich cenę mogę kupić kolejne modele.Ma ktoś może jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem bo zostały mi do sklejenia tylko one , 3 liny i parę detali.

Z góry dzięki za pomoc
Może wystarczy poprosić o skan? A może ktoś będzie miał zbędne te części?Smile
Skanów nie drukuj na bloku technicznym tylko postaraj się na czymś takim KLIK. Nie musisz kupować całej ryzy, pójdź do dobrego punktu ksero i tam wydrukuj, mają taki papier w zapasie zazwyczaj (gramatura 200-230g/m[sup]2[/sup]. Jedno ale, jak to będzie wydruk laserowy to nie caponuj, aczkolwiek możesz lakierować po. Jak chcesz skan gąsienic to mam ten model Smile
Dzięki za szybkie odpowiedzi , zbędnymi gąsienicami bym nie pogardził  Wink lecz za skan też będę wdzięczny , mam koleżkę w drukarni więc wydrukuję to na papierze polecanym przez kolegę "qbas" i myślę że będzie ok.
A które części są Ci potrzebne? Podaj nr arkusza lub numery części...