PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Kanonierka Zuchwała 1:100 projekt własny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Właśnie ukończyłem projekt kanonierki rzecznej Zuchwała
relacja na konkurencyjnym forum Wink
http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=0&page=1

wygląd arkuszy
[Obrazek: fe7949d93384613am.jpg]
cały wielki szkielet
[Obrazek: db30d42beeaeaf38m.jpg]
i kilka fotek całości  ( podstawka improwizowana )
[Obrazek: 4582370d23f84784m.jpg] [Obrazek: 3b802fca4885e9d4m.jpg] [Obrazek: 1745ca2e4d0f28f6m.jpg] [Obrazek: f3b2888360283dc8m.jpg] [Obrazek: 7c5231f476dbf028m.jpg] [Obrazek: eb54b36d88d473e1m.jpg]
ciekawostka :
[Obrazek: ceb6814151a5745em.jpg]
tak tak brak śruby Smile miałem już gotową kanonierkę ze śrubą ale doczytałem że owa takowego wynalazku nie posiadała, zamiast tego role jednoski napędowej pełniły Stożki Hotchkissa

dwa słowa o samym modelu, jak widać sklejony tak o bez fajerwerków, bo sprawdzałem sklejalność i chciałem się upewnić że wygląda jakoś w standardzie, sam dla siebie za jakiś czas skleje... tak jak lubię Wink  model jest prosty ale nie aż tak jak można by przypuszczać jest nieco drobnicy, ale bez tragedii . w tle zdjęć rysunek do instrukcji, tak o wstępnie, dokończę jeśli znajdzie się taki co będzie chciał to to wydac Smile

Teraz  ORP Nieuchwytny

Pozdrawiam
Jacek
Cieszy oko. Czyli flotylla rzeczna powstaje. Życzę wytrwałości i wielu materiałów do projektów.
Szukałem kiedyś dla Ciebie w związku z tym projektem ciekawej książki gościa który uczestniczył w budowie tych jednostek, ale niestety przepadła wsród przeprowadzek.
Pzdr
Ciekawy modelik, i ciekawe zdjęcie profilowe na BMW z helskiego muzeum Smile.
ojj tak, materiałów planów i czegokolwiek ... jak na lekarstwo Sad będę szukał, jeśli nic nie trafie będe fantazjował Wink  :mil11:
Tak jest : BMW w Helu, fajne miejsce  polecam wszystkim Smile

pozdrawiam
Jacek
To chyba nie jest forum konkurencyjne tylko sojusznicze PDT_Armataz_01_25 PDT_Armataz_01_25 PDT_Armataz_01_25